Piknik Rodzinny w CK w Piasecznie

niedziela 05.06.2016

bezpłatne

PIKNIK Dzień DZiecka Piaseczno

„Dzień cały dla małych i dużych” – występy, spektakle, prezentacje placówek oświatowych i NGO, spotkania z literatami, miasteczko integracyjne, wioska teatralna, gry i zabawy sportowe.

Piknik zakończy koncert Kapeli Staszka Wielanka (godz. 18.00, Rynek). Po koncercie zapraszamy na „potańcówkę na dechach” – do tańca przygrywać będzie warszawski zespół Menele (godz. 19.00, Rynek).

5 czerwca – godz. 12.00 Park Miejski, Rynek

Centrum Kultury w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie jest jedną z większych gminnych instytucji kultury na Mazowszu. Podstawowym celem jego działalności jest tworzenie, upowszechnianie i ochrona kultury oraz pozyskiwanie i przygotowanie społeczności piaseczyńskiej do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Działalność …

ul. Kościuszki 49,