Październik w Teatrze Lalek Guliwer

Teatr Lalek Guliwer mapa

sobota 10.10.2020 do sobota 31.10.2020

Październik w Teatrze Lalek Guliwer

W październikowym repertuarze Teatru Lalek Guliwer znajdziemy mozaikę tytułów dla młodszych i tych nieco starszych. Na początku października Teatr zaprasza najmłodszych widzów na Brzydkie Kaczątko – idealny spektakl na rozpoczęcie teatralnej przygody z Guliwerem. Różnobarwne zwierzęta, pokazane w planie lalkowo-aktorskim, efektowny ruch sceniczny oraz muzyka, która oddaje koloryt świata natury to ogromne walory spektaklu – dla wszystkich powyżej 3 roku życia.

Od 10 października na deskach Teatru obejrzymy muppetowe widowisko dla najmłodszych „Obcy w lesie”, które powstało na podstawie słynnej książki Danuty Parlak, wyróżnionej nagrodą Polskiej Sekcji IBBY 2015. Ponadto w repertuarze znajdziemy m.in. takie propozycje jak „Przyjaciel Automateusza” – fantastyczne przedstawienie na podstawie „Bajek Robotów” Stanisława Lema, a także ekologiczny spektakl „Bajka o deszczowej kropelce i tęczy”- poetycką opowieść o kropelce wody, która próbuje uratować świat przed suszą. Wszystkie spektakle odbywają się niezmiennie z zachowaniem reżimu sanitarnego i najwyższą dbałością o wspólne bezpieczeństwo. Sprzedaż biletów online i szczegółowe informacje o bezpiecznej wizycie w Teatrze można znaleźć na stronie www.teatrguliwer.waw.pl.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Lalek Guliwer w Warszawie spektakle dla dzieci

Teatr Lalek GULIWER

promocja@teatrguliwer.waw.plpromocja@teatrguliwer.waw.plpromocja@teatrguliwer.waw.pl   Teatr "Guliwer" wystawia starannie wybraną literaturę dla dzieci, klasyczne sztuki lalkowe, adaptacje poczytnych powieści, wielką literaturę dla młodzieży. Wystawiając ten repertuar, stosujemy różne gatunki teatru lalek i rozmaite sposoby animacji. Coraz częściej też pokazują się …

Więcej

Adres:

ul. Różana 16, Warszawa

Kontakt:

22 845 16 76/77
info@teatrguliwer.waw.pl
http://www.teatrguliwer.waw.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatr