Pastorałka dla woła i osła – Niedziela z Arlekinem

Łódź, al. 1 Maja 2 mapa

niedziela 11.12.2016

teatr arlekin łódź pastorałka dla woła i osła

Teatr Arlekin zaprasza na kolejne niedzielne spotkanie. Mali widzowie nie tylko będą mieli okazję zobaczyć spektakl „Pastorałka dla woła i osła”, lecz także zwiedzą teatr, zajrzą w najbardziej skryte i tajemnicze zakamarki, a na zakończenie wezmą udział w warsztatach plastycznych i pokazach teatralnych.

11.12.2016 r.,
godz. 12.00

Pastorałka dla woła i osła

Święta Bożego Narodzenia to idealny czas na wysłuchanie opowieści o tym, jak w Wigilię wół i osioł, zniechęceni ciężką pracą i ludźmi, dochodzą do wniosku, że na świecie zapanuje szczęście dopiero wtedy, gdy bydlęta przejmą władzę. Za namową diabła zwierzęta wyruszają, by rozprawić się z ludźmi. Po drodze spotykają zmarzniętych Maryję, Józefa i Dzieciątko, których ludzie nie przyjęli do domu na nocleg. Wół i osioł, zapominając o swoich władczych planach, własnymi oddechami próbują rozgrzać Świętą Rodzinę.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Pastorałka dla woła i osła – Niedziela z Arlekinem

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla

Od samego początku Teatr "Arlekin" dąży do tego, by jak najpełniej zaspokoić wcale niemałe oczekiwania najmłodszych wielbicieli sztuki lalkowej. Nie ustaje w doskonaleniu starych i poszukiwaniu nowych rozwiązań technicznych, i środków wyrazu artystycznego. Dba o …

Więcej

Adres:

al.1 Maja 2
90-718 Łódź


Kontakt:

42 632 58 99
biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl
http://www.teatrarlekin.pl