Pakiet majówkowy napakowany atrakcjami

Miejsce wydarzenia: Holiday Inn Warszawa Józefów

Data wydarzenia: sobota 28.04.2018 do niedziela 06.05.2018

Pakiet majówkowy napakowany atrakcjami

Jeżeli Weekend Majowy w hotelu pod Warszawą to tylko w 4 – gwiazdkowym Holiday Inn Warszawa Józefów! Dlaczego?

Bo hotel obecnie przygotował pakiet majówkowy dla rodzin, który jest napakowany atrakcjami! Co to znaczy?

„Nasz Dział Eventów i Rekreacji organizuje dla Gości korporacyjnych różnorodne atrakcje sportowe, artystyczne czy tematyczne, które dostarczają uczestnikom nie tylko dobrej zabawy, ale przede wszystkim unikalnych wspomnień czy nowych umiejętności. Osoby prywatne mogą mieć ograniczony dostęp do tego typu rozrywki. Dlatego zdecydowaliśmy, że od tego roku będziemy włączać różnorodne atrakcje do naszych pakietów hotelowych oraz brunchu niedzielnego, aby umożliwić naszym Gościom indywidualnym przeżycie fajnej przygody. Podczas Majówki 2018, na przykład, zaprosimy naszych Gości do uczestnictwa w teatrzyku dla dzieci oraz w trzech warsztatach, w tym bębniarskim przy ognisku ze znakomitym Ryszardem Bazarnikiem znanym z programu „Mam Talent” – mówi Sylwia Kociszewska, Kierownik PR&Marketingu w Holiday Inn w Józefowie.

Uczestnicy Majówki w Holiday Inn w Józefowie będą uczestniczyć w warsztacie z przygotowywania eko-kosmetyków na bazie naturalnych składników i pachnących olejków, a także w warsztacie z wędzenia mięs połączonym z degustacją, który będzie częścią uroczystego otwarcia sezonu grillowego. W Grill House 1 Maja będzie serwowane, między innymi, pieczone prosię.

Uczestnicy Majówki w Holiday Inn skorzystają oczywiście również z parku linowego, basenu czy mini golfa oraz mają zapewnione pełne wyżywienie. 
Program Majówki wraz ze wszystkimi szczegółami znajduje się na stronie www.holiday.aquila.pl
(http://www.holiday.aquila.pl/PL/polecamy/pakiet/majowka_pod_warszawa.html)

Hotel Holiday Inn Warszawa – Józefów znajduje się zaledwie 4 km od granicy Warszawy, w otoczeniu rzeki i lasu. Hotel reprezentuje 4 – gwiazdkowy standard i należy do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group (IHG). Hotel dysponuje 148 pokojami typu standard, executive oraz apartamentami z klimatyzacją i balkonem.

Holiday Inn Józefów organizuje wysokiej jakości śniadania w formie rozbudowanego bufetu. Dla dzieci przygotowane jest specjalne menu dziecięce w ciekawej graficznie odsłonie.

W niedziele hotel organizuje brunch z atrakcjami (m.in.: koncerty, kabarety, teatrzyki dla dzieci, warsztaty, muzyka na żywo). 

Holiday Inn Józefów posiada obiekty sportowe takie jak park linowy, golf, minigolf, basen, tenis, boisko, a także Grill House i SPA.

W hotelu jest parking na 220 samochodów oraz Tesla Destination Charging Station do ładowania samochodów elektrycznych.

Hotel jest objęty programem Best Price Guarantee If You Book With Us oraz programem lojalnościowym IHG Rewards Club.

Pakiet majówkowy napakowany atrakcjami Pakiet majówkowy napakowany atrakcjami

 

Zobacz miejsce wydarzenia
hotel Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie dla dzieci

Holiday Inn Warszawa Józefów ****

Jeżeli marzy Ci się krótki wyjazd za miasto, odwiedź hotel Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie. Wybór tego 4 - gwiazdkowy obiektu należącego do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group to gwarancja komfortu i miłych wspomnień.

W Holiday …

Więcej

Adres:

ul. Telimeny 1
05 - 420 Józefów


Kontakt:

22 77 83 000
recepcja@holiday.aquila.pl
http://www.holiday.aquila.pl

Zobacz także