OPrzestrzeni – warsztaty z rzeźbiarzem

OP ENHEIM, pl. Solny 4, 50-060, Wrocław
🗺 mapa
📅 piątek 09.07.2021
OPrzestrzeni - warsztaty z rzeźbiarzem
9.07.2021, 17:00-18:30 (piątek)

OPrzestrzeni | To na co patrzę, nie jest tym co widzę

Miejsce: OP ENHEIM, Galeria, I p.

Prowadzący: Tomasz Opania

OPIS

Podczas spaceru po wystawie, budynku i okolicy galerii będziemy wyobrażać sobie mniej lub bardziej prawdopodobne historie, które mogły się tu wydarzyć. Puścimy wodze fantazji i przyjrzymy się obiektom i miejscom na nowo. Będziemy odgadywać jakie kryją światy, co mogło mieć tu wcześniej miejsce i jakie procesy sprawiły, że wyglądają teraz właśnie tak. Przećwiczymy zmianę perspektywy i będziemy zgadywać to, co już poniekąd doskonale wiemy.

Tomasz Opania – absolwent PWSSP we Wrocławiu, gdzie zrealizował dyplom w zakresie rzeźby w pracowni profesora Leona Podsiadłego. W latach 1994-1996 studiował w École Supérieure d’Arts Visuels w Genewie w pracowniach Alaina Zubera i Setsuko Nagasawy. W latach 2012-2014 kierownik Katedry Mediacji Sztuki na Wydziale Malarstwa i Rzeźby. Zajmuje się rzeźbą, instalacją, performancem oraz działaniami w przestrzeni publicznej.

Grupa wiekowa: 13-18 lat

Wstęp wolny. Maksymalna liczba uczestników: 10 osób

Zapisy: visit@openheim.org
________

OPopatrz, popatrz! to cykl zupełnie nowych działań w OP ENHEIM, skierowany do młodszej części publiczności i rodzin, towarzyszący wystawie Formuła czasu Angeliki Markul, który przygotowany został przez Magdalenę Kreis, twórczynię, edukatorkę i animatorkę, która od ponad 10 lat wymyśla i realizuje autorskie projekty w obszarze sztuki współczesnej i dizajnu. Na sześć spotkań w OP ENHEIM złożą się trzy rodzaje aktywności:

OPowieści, czyli rodzinne czytanki dla najmłodszych i ich opiekunów, OPóźnej porze – wieczorne spotkania twórcze o charakterze interdyscyplinarnym, OPrzestrzeni – spacery przestrzenne dla młodzieży.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent