OPrzestrzeni – warsztaty z rzeźbiarzem

OP ENHEIM, pl. Solny 4, 50-060, Wrocław mapa

piątek 09.07.2021

OPrzestrzeni - warsztaty z rzeźbiarzem

9.07.2021, 17:00-18:30 (piątek)

OPrzestrzeni | To na co patrzę, nie jest tym co widzę

Miejsce: OP ENHEIM, Galeria, I p.

Prowadzący: Tomasz Opania

OPIS

Podczas spaceru po wystawie, budynku i okolicy galerii będziemy wyobrażać sobie mniej lub bardziej prawdopodobne historie, które mogły się tu wydarzyć. Puścimy wodze fantazji i przyjrzymy się obiektom i miejscom na nowo. Będziemy odgadywać jakie kryją światy, co mogło mieć tu wcześniej miejsce i jakie procesy sprawiły, że wyglądają teraz właśnie tak. Przećwiczymy zmianę perspektywy i będziemy zgadywać to, co już poniekąd doskonale wiemy.

Tomasz Opania – absolwent PWSSP we Wrocławiu, gdzie zrealizował dyplom w zakresie rzeźby w pracowni profesora Leona Podsiadłego. W latach 1994-1996 studiował w École Supérieure d’Arts Visuels w Genewie w pracowniach Alaina Zubera i Setsuko Nagasawy. W latach 2012-2014 kierownik Katedry Mediacji Sztuki na Wydziale Malarstwa i Rzeźby. Zajmuje się rzeźbą, instalacją, performancem oraz działaniami w przestrzeni publicznej.

Grupa wiekowa: 13-18 lat

Wstęp wolny. Maksymalna liczba uczestników: 10 osób

Zapisy: visit@openheim.org
________

OPopatrz, popatrz! to cykl zupełnie nowych działań w OP ENHEIM, skierowany do młodszej części publiczności i rodzin, towarzyszący wystawie Formuła czasu Angeliki Markul, który przygotowany został przez Magdalenę Kreis, twórczynię, edukatorkę i animatorkę, która od ponad 10 lat wymyśla i realizuje autorskie projekty w obszarze sztuki współczesnej i dizajnu. Na sześć spotkań w OP ENHEIM złożą się trzy rodzaje aktywności:

OPowieści, czyli rodzinne czytanki dla najmłodszych i ich opiekunów, OPóźnej porze – wieczorne spotkania twórcze o charakterze interdyscyplinarnym, OPrzestrzeni – spacery przestrzenne dla młodzieży.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OP ENHEIM logo

OP ENHEIM

OP ENHEIM to nowa przestrzeń dla kultury we Wrocławiu, która obejmuje galerię sztuki na pierwszym piętrze historycznej kamienicy oraz przepiękne poddasze z tarasem i widokiem na dachy budynków Starego Miasta. To tu, w kameralnym Salonie …

Więcej

Adres:

OP ENHEIM
Plac Solny 4
50-060 Wrocław


Kontakt:

601 656 335
info@openheim.org
http://www.openheim.org
facebook
instagram

 
ZOBACZ TAKŻE:dziennikarstwo