Opowieści o Tym, który Jest – premiera książki. Konkurs!

📅 środa 07.06.2023 do niedziela 18.06.2023
Opowieść o Tym, który Jest - premiera książki
Czy wiecie, że jest w Biblii taka księga, która kończy się pytaniem, na które nie ma odpowiedzi? Albo że czasami Duch Święty może natchnąć kogoś do Gniewu, który przynosi Wolność (i przy okazji ratuje ludziom prawe oko)? Albo że zwykłe komary mogą stać się większym cudem niż laska, która potrafi zmienić się w węża?

Ta książka jest zaproszeniem do odkrywania tego, co najważniejsze – w nas samych, w świecie, w drugim człowieku. Pyta o Tego, który JEST, ale nie daje gotowych odpowiedzi. Szanuje dziecięcą ciekawość, wrażliwość i mądrość.

Może właśnie dlatego dziecko – to kilkuletnie, ale też i to obecne gdzieś głęboko w każdym dorosłym – nie znajdzie tu odpowiedzi innych niż te, do których dojdzie samo?

Książka skierowana jest do dzieci w wieku od 7 lat.

KONKURS! W naszym konkursie można wygrać jedną z trzech książek!

Jak wygrać nagrodę?

Do 20 czerwca 2023 r. przyślijcie zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie wpiszcie Szaron, a w treści podajcie odpowiedź na pytanie: Jakie historie znajdziemy w „Opowieści o Tym, który Jest”?

Nasze jury wybierze 3 odpowiedzi, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Opowieść o Tym, który Jest - premiera książki