OPopatrz, popatrz – zajęcia dla dzieci

OP ENHEIM, pl. Solny 4 mapa

niedziela 08.08.2021

OPrzestrzeni - warsztaty z rzeźbiarzem

OPopatrz, popatrz! to cykl zupełnie nowych działań w OP ENHEIM, skierowany do młodszej części publiczności i rodzin, towarzyszący wystawie Formuła czasu Angeliki Markul, który przygotowany został przez Magdalenę Kreis, twórczynię, edukatorkę i animatorkę, która od ponad 10 lat wymyśla i realizuje autorskie projekty w obszarze sztuki współczesnej i dizajnu. Na sześć spotkań w OP ENHEIM złożą się trzy rodzaje aktywności:

OPowieści, czyli rodzinne czytanki dla najmłodszych i ich opiekunów, OPóźnej porze – wieczorne spotkania twórcze o charakterze interdyscyplinarnym, OPrzestrzeni – spacery przestrzenne dla młodzieży.

8.08.2021, 12:00-13:30 (niedziela)
OPowieści | „Na pieńku z dinozaurami”
Prowadzący: Jan Pelczar
Grupa wiekowa: 0-10 lat + rodzice

W trakcie rodzinnego spotkania będziemy czytać i oglądać książki „Pieniek otwiera muzeum” oraz „Dinozaurium”. Sprawdzimy, jak słuchanie w czasie leniwego leżakowania wpływa na odbiór tego, o czym słuchamy. Przeniesiemy się w odległe czasy, poznamy niezwykłe historie.

Nietypowe kolekcje zaprezentowane w książkach z pewnością będą inspiracją do stworzenia swoich własnych, na przykład z wakacyjnych skarbów.

Jan Pelczar– czterdziestoletni tata sześcioletniej Lei. Z pasji kinoman, z zawodu dziennikarz Radia RAM. Współpracownik „Przekroju”. Absolwent Polskiej Szkoły Reportażu, a ostatnio autor książki „Lecę. Piloci mi to powiedzieli”.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OP ENHEIM logo

OP ENHEIM

OP ENHEIM to nowa przestrzeń dla kultury we Wrocławiu, która obejmuje galerię sztuki na pierwszym piętrze historycznej kamienicy oraz przepiękne poddasze z tarasem i widokiem na dachy budynków Starego Miasta. To tu, w kameralnym Salonie …

Więcej

Adres:

OP ENHEIM
Plac Solny 4
50-060 Wrocław


Kontakt:

601 656 335
info@openheim.org
http://www.openheim.org
facebook
instagram