OPopatrz, popatrz – zajęcia dla dzieci

OP ENHEIM, pl. Solny 4
🗺 mapa
📅 niedziela 08.08.2021
OPrzestrzeni - warsztaty z rzeźbiarzem
OPopatrz, popatrz! to cykl zupełnie nowych działań w OP ENHEIM, skierowany do młodszej części publiczności i rodzin, towarzyszący wystawie Formuła czasu Angeliki Markul, który przygotowany został przez Magdalenę Kreis, twórczynię, edukatorkę i animatorkę, która od ponad 10 lat wymyśla i realizuje autorskie projekty w obszarze sztuki współczesnej i dizajnu. Na sześć spotkań w OP ENHEIM złożą się trzy rodzaje aktywności:

OPowieści, czyli rodzinne czytanki dla najmłodszych i ich opiekunów, OPóźnej porze – wieczorne spotkania twórcze o charakterze interdyscyplinarnym, OPrzestrzeni – spacery przestrzenne dla młodzieży.

8.08.2021, 12:00-13:30 (niedziela)
OPowieści | „Na pieńku z dinozaurami”
Prowadzący: Jan Pelczar
Grupa wiekowa: 0-10 lat + rodzice

W trakcie rodzinnego spotkania będziemy czytać i oglądać książki „Pieniek otwiera muzeum” oraz „Dinozaurium”. Sprawdzimy, jak słuchanie w czasie leniwego leżakowania wpływa na odbiór tego, o czym słuchamy. Przeniesiemy się w odległe czasy, poznamy niezwykłe historie.

Nietypowe kolekcje zaprezentowane w książkach z pewnością będą inspiracją do stworzenia swoich własnych, na przykład z wakacyjnych skarbów.

Jan Pelczar– czterdziestoletni tata sześcioletniej Lei. Z pasji kinoman, z zawodu dziennikarz Radia RAM. Współpracownik „Przekroju”. Absolwent Polskiej Szkoły Reportażu, a ostatnio autor książki „Lecę. Piloci mi to powiedzieli”.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent