UD

Ognisko w mieście

Polana Mycielskich
🗺 mapa
📅 sobota 15.06.2024
Ognisko w mieście
Zamarzyło nam się najprawdziwsze ognicho z kiełbaskami i ze śpiewem przy gitarach.

A marzenia trzeba spełniać!

Wraz ze Stowarzyszeniem Miłośników Doliny Cybiny zapraszamy Was do wspólnego spędzenia sobotniego przedpołudnia na łonie przyrody!

Szczegóły:

  • sobota 15.06.2024.
  • 10:00 – 13:00
  • Polana Mycielskich obok Stawu Olszak
  • wstęp wolny*
  • bez ograniczeń wiekowych – zapraszamy całe rodziny!

 

Ważne nr 1: * prosimy o zgłoszenia liczby uczestników Waszych ekip, co ułatwi nam przygotowanie odpowiedniej liczby kiełbasek. Kontakt dowolną drogą z biurem Klubu „Cybinka”.

Ważne nr 2: w przypadku niepewnej pogody śledźcie komunikaty na FB Cybinki w sobotę 15.06. rano (nie trzeba mieć konta, by podejrzeć nasz profil).

Ważne nr 3: bardzo prosimy, zaplanujcie dotarcie na miejsce rowerami lub komunikacją miejską (przystanek autobusowy jest tuż obok polany). To w trosce o tą piękną, zieloną okolicę oraz z uwagi na bardzo niewielki parking dla samochodów.

Ważne nr 4: polecamy zabranie własnych wielorazowych bidonów. Celowo nie dowieziemy na miejsce zgrzewek wody dla Was, by nie wyprodukować góry plastikowych śmieci.

Program:

– przejdziemy się wokół Stawu Olszak i posprzątamy okoliczny teren (zapewniamy worki na śmieci i jednorazowe rękawiczki)

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

– upieczemy kiełbaski z ogniska (zapewniamy kiełbaski dla zgłoszonych osób – patrz wyżej)

– pośpiewamy ogniskowe szlagiery! Nasza ekipa gitarzystów i ukulelistów trenuje już pod okiem Pana Bartka stosowny repertuar!

– porozmawiamy z przedstawicielami Stowarzyszenia Miłośników Doliny Cybiny o tym pięknym, zielonym fyrtlu

– poruszamy się nieco! – przywieźcie ze sobą wszystko, co nada się do wspólnej zabawy: badminton, guma do skakania, hula-hop, piłka siatkowa itp.

– zapewniamy kiełbaski i dodatki do nich, jednak zachęcamy Was do przywiezienia także innych smakołyków na wspólny stół.

 

Spotkajmy się przy ognisku!

178 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent