Odkrywcy rajskich ptaków – teatr papieru

online

sobota 21.11.2020 do niedziela 22.11.2020

25

Odkrywcy rajskich ptaków - teatr papieru

Ćwir! Ćwir! Tijo, trijo, tru lu lu!

Wyruszamy w podróż w poszukiwaniu nieodkrytych gatunków rajskich ptaków. Naszym przewodnikiem w tej niezwykłej wyprawie stanie się wyobraźnia, a jej nieodłącznym kompanem zwykła kartka papieru. Jeśli będziemy czujni, spotkamy na trasie pewną czaplę i węża, którzy zdradzą swoje sekrety.

Wydarzenie artystyczno-edukacyjne online w technice teatru papieru, złożone z etiudy teatralnej oraz warsztatu. Dla rodzin z dziećmi w wieku 4-8 lat.

Występują: Dominika Kaczmarek, Mateusz Wróbel

Bilet rodzinny: 25 zł

Zapisy: tutaj

Zapisy do 20.11.2020. Ilość miejsc ograniczona.

Po dokonaniu zapisu i opłaceniu warsztatu otrzymują Państwo listę materiałów warsztatowych oraz link do wydarzenia. Link będzie aktywny od soboty 21.11 od godz. 9.00 do niedzieli 22.11 do godz. 20.00. 

więcej informacji: www.rodzinnyfestiwalteatralny.pl

Wydarzenie odbywa się w ramach Rodzinnego Festiwalu Teatralnego organizowanego przez Teatr Figurki. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Figurki logo

Teatr Figurki

Wbrew temu, co sądzą niektórzy, my wiemy, że w małych ciałach, kryje się wielka wyobraźnia. Że najmniejszy człowiek ma największe potrzeby i wymagania. Odkrywamy więc światy, których dorośli zwykle nie zauważają: krainy skrzatów, życie stworów …

Więcej

Adres:Kontakt:

8802807
figurki@teatrfigur.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr