Odkryj swoją nową drogę zawodową – warsztaty dla mam

Concordia Design mapa

niedziela 11.12.2016

70 zł

Odkryj swoją nową drogę zawodową - warsztaty dla mam

Tym razem Concordia Design przygotowała coś dla świeżo upieczonych mam. Przyjście na świat dziecka jest niewątpliwie wydarzeniem cudownym i szczęśliwym, wiele kobiet jednak zadaje sobie pytanie: jak po narodzinach dziecka wrócić na rynek pracy i gdzie szukać nowej ścieżki zawodowej? Prowadzone przez Martę Maciszewską-Malinowską warsztaty na te pytania odpowiadają i udowadniają, że życiowa zmiana, jaką jest zostanie mamą, może być idealną okazją do odnalezienia siebie na nowo i wejścia nie tylko na nową drogę życia, ale także drogę zawodową.
4-godzinne warsztaty podzielone będą na cztery moduły, w czasie których uczestniczki będą mogły poznać siebie na nowo, odkryć swoje możliwości i sprawdzić w czym są najlepsze, zaprojektować nową drogę zawodową, pozwalającą na jak najlepsze wykorzystanie ich atutów. Nauczą się takż,e jak zbadać rynek pracy tak, by mieć pewność, że ich pomysł ma szanse powodzenia.
Celem warsztatów „Odkryj swoją nową drogę zawodową” jest uświadomienie mamom, że narodziny dziecka mogą być impulsem do dalszego, kreatywnego rozwoju swojej osoby, urzeczywistnienia własnych marzeń oraz, oczywiście, podpowiedzią, jak po urodzeniu dziecka prowadzić swoje życie zawodowe z pasją, jednocześnie nie zaniedbując przy tym rodziny.
Marta Maciszewska-Malinowska – working parents coach, pracuje z rodzicami w obszarach work-life balance, łączenia pracy z rodzicielstwem, pomaga mamom wracać na rynek oraz zakładać swoje biznesy, prowadzi grupy wsparcia dla pracujących mam, Klub Przedsiębiorczych Mam, tworzy programy Working Parents w firmach, współpracowała m.in. z Unilever, Nivea, Prudential, Present-Service, portalem mamopracuj.pl. Mama dwójki dzieci. Prowadzi blog www.familymanager.pl.
Bilety dostępne na https://odkryj-swoja-nowa-droge-zawodowa.evenea.pl

 

Warsztaty
Data: 11.12.2016
Godz. 10:00-14:00
Cena: 70 zł.
Bliższe informacje:
Marta Maciszewska-Malinowska
warsztaty@familymanager.pl
tel. 660 712 677

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

Kontakt:

(61) 667 44 00
kids@concordiadesign.pl
http://www.concordiadesign.pl