O czym opowiadają przedmioty? – warsztaty rodzinne z Muzeum POLIN

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN mapa

niedziela 20.09.2020

O czym opowiadają przedmioty? – warsztaty rodzinne z Muzeum POLIN

Muzeum POLIN zaprasza dzieci oraz opiekunów do udziału w warsztatach rodzinnych „O czym opowiadają przedmioty?” . Na niedzielnych warsztatach proponujemy aktywności łączące ze sobą elementy zabawy, ruchu, wiedzy i działań twórczych.

Stara zaśniedziała łyżeczka, dzbanek z ułamanym uszkiem, wyszczerbiony grzebień – czy to zwykłe śmieci, czy może skarby kryjące ciekawą historię? Na wystawie „Tu Muranów” poszukamy rzeczy opowiadających o przeszłości – o miejscu, w którym teraz stoi nasze muzeum, a dawniej przebiegała gwarna ulica Nalewki. Badając przedmioty, nauczymy się o nich opowiadać, doszukiwać się ich znaczeń. Zainspirowani fotografiami z wystawy, stworzymy własne kolaże.

Warsztat realizowany w ramach Festiwalu Nauki.

Warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 4-10 lat wraz z opiekunami.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
O czym opowiadają przedmioty? – warsztaty rodzinne z Muzeum POLIN

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

U króla Maciusia - miejsce edukacji rodzinnej i przestrzeń zabaw dla dzieci w Muzeum zapraszają na warsztaty i zabawę. SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ Muzeum POLIN jest pierwszą w Polsce publiczno-prywatną instytucją tworzoną wspólnie przez rząd, samorząd lokalny …

Więcej

Adres:

ul. Mordechaja Anielewicza 6
00-157 WarszawaKontakt:

+48 22 47 10 327
info@polin.pl
http://www.polin.pl
facebook