Nowy rok szkolny w Pałacu Młodzieży w Szczecinie

poniedziałek 03.09.2012

Nowy rok szkolny w Pałacu Młodzieży w Szczecinie

Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie, informuje, że zapisy do wszystkich pracowni odbywać się będą 3 września (poniedziałek) w godz. 16:00  18:30.

W celu usprawnienia zapisów prosimy wszystkich o zapoznanie się z naszą ofertą, która znajduje się na stronie internetowej w dziale PRACOWNIE, wypełnienie umieszczonego na stronie internetowej kwestionariusza osobowego i zgłoszenie się z nim w dniu zapisów, bezpośrednio do nauczyciela prowadzącego zajęcia.

Oferta Pałacu Młodzieży skierowana jest do różnych grup wiekowych. Najmłodsi mogą korzystać z zajęć w Akademii Edukacji Przedszkolaka, dzieci i młodzież w wieku szkolnym rozwijają swoje pasje i zainteresowania w pracowniach Artystycznych, Plastycznych, Naukowo-Technicznych, Sportowych oraz Turystyki i Rekreacji.

W tym roku szkolnym nasza placówka oferuje dzieciom i młodzieży zajęcia w 15 pracowniach, m.in. w pracowni teatralnej, muzyki etnicznej, gitarowej, wokalnej, muzycznej, plastycznej, tanecznych, karate i fotografii cyfrowej.

Z myślą o najmłodszych dzieciach, w wieku 2-6 lat, w Pałacu działają także Pracownie Edukacji Przedszkolaka, takie jak: rytmika, plastyka, karate i język angielski.

Za wszystkie zajęcia rodzice uiszczają miesięczną opłatę na Radę Rodziców, której wysokość ustala na każdy rok szkolny Rada Rodziców.

Szczegółowe informacje na temat zajęć w pracowniach, oraz planowanych imprez znajdują się na stronie Pałacu Młodzieży:
www. palac.szczecin.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Nowy rok szkolny w Pałacu Młodzieży w Szczecinie

Pałac Młodzieży w Szczecinie

Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie jest placówką oświatową. Prowadzi wielokierunkową działalność artystyczną, sportową i naukową, stwarzając młodym ludziom szansę rozwoju i doskonalenia uzdolnień. Obejmuje swym oddziaływaniem dzieci, młodzież i dorosłych, kształtując …

Więcej

Adres:

Pomorskie Centrum Edukacji
Aleja Piastów 7, 70-327 Szczecin


Kontakt:

091 422 52 62
palac@palac.szczecin.pl
http://www.palac.szczecin.pl/
facebook

Zobacz także