Noc Księgarń w Księgarni Pod Globusem – warsztaty z Katarzyną Ryrych

ul. Długa 1, Kraków
📅 sobota 08.10.2022
warsztaty z Katarzyną Ryrych
Już 8 października, w najbliższą sobotę o 12.00 zapraszamy na spotkanie i warsztaty detektywistyczne z Katarzyną Ryrych zainspirowane jej przebojową serią „Tuba i Patefon”!

Zaczniemy dzień od spotkania pełnego wrażeń! Poznamy sympatyczną parę młodych detektywów, którzy wszędzie szukają tajemnic, dedukują, szukają śladów i… zawracają głowę policjantowi dzielnicowemu. Podczas zajęć dowiemy się, co może przydać się młodym fanom Sherlocka Holmesa i postaramy sami rozwiązać szereg arcytrudnych zagadek.

Katarzyna Ryrych – absolwentka wydziału filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Czytana w kraju i poza granicami, także w językach egzotycznych. W wolnym czasie maluje, gra na gitarze, kocha zwierzęta, wędrówki i dobrą kuchnię.

Spotkanie poprowadzi: Paulina Bandura
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-8 lat.

Księgarnia Pod Globusem, ul. Długa 1, Kraków

Zgłoszenia pod adresem: podglobusem@liberglob.pl
Wstęp bezpłatny!

Wydarzenie jest częścią Noc Księgarń – ogólnopolskiego festiwalu małych księgarń organizowanego przez OSDW Azymut. Więcej na www.nocksiegarn.pl