No to piątka! Zrób sobie prezent na 5.urodziny Concordii!

Concordia Design mapa

niedziela 27.11.2016

wolny

rodzinna niedziela


Concordia Design kończy 5 lat! Z okazji swoich urodzin zaprasza do zrobienia prezentów… samemu sobie! W ramach Rodzinnej Niedzieli w przestrzeni Concordii zaaranżowane zostaną aż 3 stanowiska, na których z dziećmi (lub bez!) będzie można zrobić sobie niepowtarzalny prezent. Będą też niespodzianki i wspólny portret wszystkich 5-latków! Wstęp jest bezpłatny, nie trzeba się zapisywać, ale być trzeba koniecznie!

 

Warsztaty dla dzieci i dorosłych, rodzinna niedziela
Data: 27.11.2016
Godz: 13.00 – 15.30
Wiek: bez ograniczeń
Wstęp wolny
Prowadzenie: Marta Kondratowska

 

 

Zrób sobie prezent! 
Jaki?

Od godziny 13.00 do 15.30 będą działały trzy wytwórnie prezentów. Każdy będzie mógł wybrać swój ulubiony.

  1. Wytwórnia porcelany

Czy talerze muszą koniecznie grzecznie leżeć na stole, a w wazie musi być zupa? A może by tak… uwolnić naczynia i uwolnić wodze fantazji? Wspólnie wymyślimy, zaprojektujemy i wykonamy całkiem niezwykłe porcelanowe dzieła sztuki. Zastawa zyska nowe, bardziej kolorowe życie, a uczestnicy spotkania… niepowtarzalne prezenty!
Prowadzenie: Agata Heyman

  1. Wytwórnia „jaśków” 

Warsztaty rozpoczną się krótkim wprowadzeniem w tematykę tkanin i różnych wzorów, jakimi są pokrywane. Następnie na papierze każdy zaprojektuje czarno-biały wzór na własnego jaśka. Inspiracjami staną się geometria, natura oraz sztuka… ale końcowe projekty podpowie nam nieograniczona wyobraźnia.  Ostatni krok to przeniesie wzoru na poduszkę za pomocą specjalnych pisaków i… gotowe!

  1. Wytwórnia teatralna

Opowieści i twórcze działanie zawsze są dobrym prezentem! Dlatego Concordia zaprasza na warsztaty, w trakcie których każdy będzie mógł spróbować swoich sił jako scenarzysta, reżyser czy aktor w starodawnej sztuce teatru cieni.  Wspólnie wykonamy papierowe teatrzyki, dekoracje i bohaterów, którzy przedstawią spektakle idealne na urodzinowe przyjęcie. Papierowe teatry to świetna zabawa dla małych i dużych, a gdy spektakl się znudzi, wystarczy kartka, ołówek i nożyczki, aby wyczarować następne nietuzinkowe przedstawienie.
Prowadzenie Magda Garczarczyk i Xenia Starzyńska

Dodatkowo:
 każdy, kto przyjdzie na rodzinny obiad może liczyć na słodką niespodziankę. Wszystkich 5-latków (rocznik 2011) Concordia zaprosi do wspólnego zdjęcia, będzie też dla nich  miała specjalne, urodzinowe gadżety!

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

Kontakt:

(61) 667 44 00
kids@concordiadesign.pl
http://www.concordiadesign.pl