(Nie)zwykły Dzień Dziecka

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
📅 środa 01.06.2022
(Nie)zwykły Dzień Dziecka
Dzień Dziecka to jeden z najbardziej kolorowych i uśmiechniętych dni w roku, podczas którego mali i duzi z wielką chęcią uczestniczą w lokalnych wydarzeniach i plenerowych atrakcjach. Korzystając z okazji postanowiliśmy, że również w tym roku stworzymy przestrzeń do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia.

Zatem jeśli szukacie idealnego sposobu na spędzenie Dnia Dziecka, to zapraszamy Was serdecznie na naszą imprezę! Przygotowaliśmy szereg atrakcji, dzięki którym Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić. Możecie liczyć na sporą dawkę zabawy! Ale nie tylko…

W programie wydarzenia znajdą się: gry, animacje i zawody sportowe (Teatr za Miastem), warsztaty majsterkowania (KnockKnock), warsztaty „Murujemy!” (KnockKnock), warsztaty ceramiczne, tworzenie brokatowych tatuaży oraz wiele innych atrakcji!

Nie zabraknie zatem ruchu i kreatywnego, twórczego działania. Liczymy, że będziecie wspierać swoje pociechy we wszystkich konkurencjach, dlatego ubierzcie się wygodnie!

A lubiących odpoczynek zachęcamy do zabrania swoich kocyków, leżaków i koszyków z łakociami

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Wstęp wolny! Zapraszamy