Nieziemska komedia: Kosmici w mojej szkole. Tylko w kinach od 22 września!

czwartek 14.09.2023 do piątek 22.09.2023

Nieziemska komedia: Kosmici w mojej szkole. Tylko w kinach od 22 września!

A co, jeśli Kosmici podbijają odległe galaktyki, bo swoją planetę zaśmiecili do tego stopnia, że musieli się wynieść w ładniejsze i bezpieczniejsze miejsce?

Tak mogło być…

My nie możemy do tego dopuścić. Dlatego jutro, w dniu Sprzątania Świata, wszyscy łapiemy miotły i worki na śmieci, zakładamy rękawiczki i wychodzimy z naszych szkół i biur, by zrobić wielkie porządki!

A za tydzień, jak już wykonamy kawał dobrej roboty, a parki i skwery będą piękne i czyste, w nagrodę, idziemy do kina na nieziemsko śmieszną animację „Kosmici w mojej szkole”!

Film tylko w kinach od 22 września!

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

Gatunek: animacja, komedia, science-fiction

Produkcja: RPA, 2023

Scenariusz i reżyseria: Paul Meyer, Gerhard Painter

Oryginalna obsada dubbingowa: Chris van Rensburg („Wychowane przez wilki”), Nelisa Ngcobo („Piękna i zemsta”), Jana Louw

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:film