Nauka na wesoło z Labokids! Warsztaty dla dzieci

przedszkola, szkoły

piątek 25.11.2016

fizyka chemia

Czy to możliwe? Fizyka i chemia w przedszkolu lub w szkole podstawowej? Tak, to możliwe. Już teraz pomyśl o zajęciach dodatkowych w nowym roku szkolnym. Nasze warsztaty to spora porcja doświadczeń i poszukiwań odpowiedzi na trudne pytania.

Przyjedziemy, przywieziemy wszystko co niezbędne do przeprowadzenia zajęć i wprowadzimy wasze pociechy w fascynujący świat nauki. Podczas zajęć, wyjaśnimy prawa i zjawiska występujące w przyrodzie oraz wspólnie z dziećmi odkryjemy tajemnice nauki. Na zajęciach dzieci, niczym młodzi naukowcy, samodzielnie przeprowadzą doświadczenia chemiczne i eksperymenty fizyczne. Z nami dzieci będą mogły eksperymentować, odkrywać rzeczy zwykłe w sposób niezwykły. Poprzez udział w różnorodnych ćwiczeniach i pokazać,  przy wykorzystaniu atrakcyjnych pomocy naukowych, przeprowadzając doświadczenia uchylimy dzieciom część tajemnicy życia, świata i nauki. Rozbudzimy w nich chęć poznania i tworzenia, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego odkrywania świata.

 

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 503 038 500  lub mail na adres info@labokids.pl

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Nauka na wesoło z Labokids! Warsztaty dla dzieci

Labokids

Szanowni Państwo, Firma Labokids s.c. powstała z myślą przybliżenia dzieciom fascynującego świata nauki. Naszą misją jest rozbudzanie wyobraźni i ciekawości dzieci, zgodnie z dewizą Konfucjusza: "Powiedz mi a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi zrobić a zrozumiem". Podczas …

Więcej

Adres:Kontakt:

503-038-500, 503-038-503
info@labokids.pl
http://www.labokids.pl