Nasza wolna Ojczyzna – spotkanie patriotyczne w Klubie Jedność

Klub Jedność, ul. Drożyska 3c mapa

poniedziałek 14.11.2016

Wstęp wolny

nasza wolna ojczyzna

Nic nie jest nam dane raz na zawsze, dotyczy to także wolności. Wolność trzeba ciągle zdobywać, ciągle o nią walczyć – mówił nasz Wielki Rodak święty Jan Paweł II.

Pomni tych słów, a także historii naszego kraju dokładamy starań, by każdy kolejny dzień był świadectwem naszej troski o Ojczyznę. Sztuką jest umierać dla Ojczyzny, ale największą sztuką jest dobrze dla niej żyć. Dziś możemy odważnie i bez lęku śpiewać pieśni patriotyczne przy różnych okazjach przetrwały, bowiem do naszych czasów przekazywane z pokolenia na pokolenie. Święto Niepodległości to doskonała okoliczność, aby pieśni – towarzyszki polskiej niedoli, przywołać w naszej pamięci. Serdecznie zapraszamy na spotkanie patriotyczne w Klubie Jedność upamiętniające odzyskanie przez naszą Ojczyznę niepodległości.

Wstęp wolny.

14.11. GODZ. 17.00, NASZA WOLNA OJCZYZNA

Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c)

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Nasza wolna Ojczyzna – spotkanie patriotyczne w Klubie Jedność

Klub Jedność

Klub Jedność działa w strukturach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. W ofercie różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in.: • kółko ekologiczno - plastyczne i archeologiczne • kursy językowe • zajęcia taneczne i plastyczne • zajęcia ruchowe - pilates i …

Więcej

Adres:

os. Wolica
ul. Drożyska 3c,
31-988 Kraków


Kontakt:

12 681 00 70, 506 957 110
jednosc@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl

ZOBACZ TAKŻE:spotkanie