Nastrojone pory roku w Operze Wrocławskiej.   Letnie con brio
UD

Nastrojone pory roku w Operze Wrocławskiej. Letnie con brio

Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35
🗺 mapa
📅 niedziela 11.06.2023
🎫 30zł
Letnie con brio
Nastrojone pory roku, to cykl koncertów edukacyjnych dla dzieci od 5 do 10 roku życia.

Zainspirowani zmianami zachodzącymi w przyrodzie w ciągu 365 dni, zapragnęliśmy pokazać ów kalejdoskop barw, nastrojów, odgłosów, dźwięków na scenie Opery Wrocławskiej. W repertuarze sezonu 2021/2022, zaplanowane są 4 koncerty edukacyjne, podczas których Artyści naszego teatru zaproszą najmłodszych melomanów do doświadczenia tego niezwykłego świata – nie tylko oczami, ale wszystkimi zmysłami!

W marcu serdecznie zapraszamy najmłodszych melomanów na kolejne muzyczne spotkanie z serii Nastrojone pory roku – Wiosenne più mosso, czyli… wiosenne poruszenie. Poprzez ruch, śpiew i muzykę chcemy pokazać zmiany w przyrodzie, jej przebudzenie, dodać Wam energii oraz zarazić radością i optymizmem. Tym razem na scenie, obok fortepianu i rodziny instrumentów smyczkowych, posłuchamy brzmienia fletu i harfy.

Muzyczne spotkania to okazja do poznania wybranych kompozytorów, instrumentów, wsłuchania się w różnorodne głosy i odgłosy oraz melodie. Mówiąc o 4 porach roku, nie sposób nie zaprosić na nasze koncerty Antonia Vivaldiego.
Wśród prezentowanych utworów pojawią się również piosenki skomponowane specjalnie na tę okazję. Na scenie, wraz z naszymi Artystami wystąpią dzieci z Chóru Dziecięcego.

Rezerwacji miejsc dokonać można dzwoniąc do Działu Obsługi Widzów: +48 71 370 88 80 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: opera@opera.wroclaw.pl

11 czerwca, godz. 12

 

381 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent