Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Najpiękniejszy ogródek Borsuka – dodruk bestsellerowej książki

📅 piątek 09.10.2020 do piątek 23.10.2020
Najpiękniejszy ogródek Borsuka - dodruk bestsellerowej książki
Borsuk z Amberka szturmem podbił serca dzieci i rodziców na wiosnę, kiedy pracował nad swoim najpiękniejszym ogródkiem i kiedy plany, marzenia i projekty wielu dzieci musiały ulec zmianie z powodu pandemii.

Książka Najpiękniejszy ogródek Borsuka zachwycała pięknem subtelnych ilustracji w barwach czterech pór roku, wzruszała uroczymi postaciami, z którymi każde dziecko może się identyfikować, dawała przykład dobrą przyjaźnią oraz przesłaniem dobrej nadziei przez całą wiosnę, przez całe lato. I teraz – kiedy pierwszy nakład już się wyczerpał – wszyscy tęsknią za Borsukiem perfekcjonistą .Chcą go mieć przy sobie i tworzyć z nim najpiękniejsze plany, bo jak wiadomo Borsuk zaczął swoją pracę już pod koniec lata: zbierał, segregował nasionka, dbał o nie i przygotowywał się przez całą zimę do stworzenia ogródka na wiosnę. Dlatego teraz mamy dobrą wiadomość: dodruk tej pięknej i mądrej książki już od 1 października znowu w sprzedaży! Będzie przez chłodne jesienne i zimowe dni ubarwiał, wspierał i podtrzymywał na duchu oraz dawał bardzo wiele radości w planowaniu marzeń na następny, lepszy rok nam wszystkim. I będzie przypominał, że nawet jeśli nie wszystko pójdzie zgodnie z planem – a tak zazwyczaj w życiu bywa – to bardzo ważne, żeby się starać, bo los pewnie wynagrodzi nasze wysiłki czymś jeszcze ładniejszym.

Wydawnictwo Amber pod znakiem Amberka poleca również piękną książkę autorki tekstu, Marshy Diane Arnold, Mogę wejść? – wspaniałą pochwałę odwagi, umiejętności dzielenia się i przyjaźni.

Tytuł oryginału: Badger’s Perfect Garden
Tłumaczenie: Magorzata Cebo-Foniok
Ilość stron: 40
Rodzaj: oprawa twarda, pełny kolor, dodruk
Format: 271×276
Data wydania: 2020-10-01
Wydawnictwo Amber

763 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent