Najdłuższe Mikołajki w Pasażu Grunwaldzkim

Pasaż Grunwaldzki, Wrocław mapa

sobota 03.12.2016 do wtorek 06.12.2016

Mikołajki w Pasażu Grunwaldzkim

Manufaktura słodyczy, świąteczne spektakle, pokazy iluzjonistów, warsztaty budowania robotów – to tylko część spośród wielu atrakcji jakie przygotowało centrum na weekend 3-4 grudnia. Mikołaj będzie gościł w Pasażu Grunwaldzkim także we wtorek 6.12. Przedstawiamy program wydarzenia.

 

Mikołajkowy weekend w Pasażu Grunwaldzkim to prawdopodobnie najdłuższe Mikołajki w całym mieście. Wydarzenie, które potrwa trzy dni zapowiada się naprawdę interesująco i jak zwykle odbędzie się w czarującej atmosferze. Na wszystkich gości, a zwłaszcza tych najmłodszych, czeka moc atrakcji, zabaw, warsztatów i niespodzianek.

Sobota (3 grudnia)

Impreza rozpocznie się w sobotę. Tego dnia będzie można spotkać się ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami, którzy zabiorą uczestników na… Planetę Robotów. W specjalnej strefie każdy będzie miał możliwość zbudowania robota z przystosowanych do tego celu klocków Lego Mindstorms oraz poznania interaktywnego RoboMikołaja i RoboRenifera. Tworzenie i programowanie robotów to warsztaty, podczas których dzieci nauczą się nowych umiejętności w atmosferze zabawy i frajdy. Ponadto maluchy pod okiem animatorów będą mogły wziąć udział w kulinarnych warsztatach, udekorować pierniki lukrem i mandarynki goździkami. Na wszystkich czekać będą smaki dzieciństwa, m.in. wata cukrowa. Na scenie zaprezentowane zostaną spektakle świąteczne i zachwycające pokazy iluzjonistów. Atrakcje tego dnia odbędą się przy scenie głównej centrum w godzinach 11-17.

Niedziela (4 grudnia)

W niedzielę główną atrakcją będzie manufaktura słodyczy. Na specjalnej wyspie każde dziecko wykona m.in. cukierki i własne lizaki. Oczywiście nastolatki i dorośli także są mile widziani. Ponadto w godzinach od 12 do 16 klienci Pasażu Grunwaldzkiego będą mogli powierzyć swoje upominki świątecznym elfom, które w profesjonalny sposób zapakują je w dekoracyjny papier. Dzięki temu każdy prezent będzie niespodzianką z prawdziwego zdarzenia. Również tego dnia na wszystkich klientów czekać będzie świąteczne miasteczko ze stoiskami różnych marek. Oprócz możliwości szybkiego wybrania ciekawego podarunku, będzie można spróbować czekolady, kawy i zrobić sobie makijaż. Wspomniane atrakcje w niedzielę 4 grudnia odbędą się przy scenie głównej centrum w godzinach 12-16.

Wtorek (6 grudnia)

Impreza tego dnia rozpocznie się o godzinie 15 od wyjątkowego spotkania ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami, którzy wręczą dzieciom upominki. Maluchy będą mogły także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wyjątkowym gościem prosto z Laponii. Wydarzenie na scenie głównej ubogacą konkursy z nagrodami. Impreza potrwa do godziny 19.30.

Mikołajki w Pasażu Grunwaldzkim potrwają przez trzy dni i odbędą się w weekend (3 i 4 grudnia) oraz we wtorek 6 grudnia.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Mikołaj