My Nie Gryziemy

czwartek 14.05.2015

My Nie Gryziemy

Drodzy Rodzice i dzieci! Fundacja Ewy Naworol ma zaszczyt zaprosić dorosłych oraz najmłodszych do zapoznania się z ogólnopolską akcją edukacyjną dla dzieci i młodzieży pod patronatem medialnym Telewizji Polskiej Oddział Katowice oraz serwisu Miasto Dzieci pod nazwą „My Nie Gryziemy”.


Szkolenia odbywają się w nietypowym i rzadko spotykanym na polskich drogach mobilnym punkcie szkoleniowym – amerykańskiej ciężarówce marki Freightliner, która podróżuje po całym kraju.


Aby Państwa dziecko mogło uczestniczyć w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „My Nie Gryziemy” należy śledzić trasę na stronie: ewanaworol.org w zakładce „Aktualności”, w kalendarzu umieszczonym na stronie głównej lub na www.facebook.com/myniegryziemy. Zamieszczamy tam na bieżąco jakie miejscowości planujemy odwiedzić. Zapraszamy do zapisów.

Zachęcamy również szkoły do skorzystania z ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „My Nie Gryziemy”. Wystarczy zadzwonić do Specjalisty ds. Akcji „My Nie Gryziemy” i umówić termin. 
Udział w akcji jest bezpłatny. Szkoły mogą zorganizować zbiórkę pieniężną i wpłacić ją na konto, jako gest podziękowania.

Jeśli w Państwa miejscowości odbywa się wydarzenie poświęcone tematyce zwierząt lub impreza dla dzieci z chęcią tam przyjedziemy.

12-13 maja – Piaseczno, Al Kasztanowa 12

czw., 14 maja, 00:00 – sob., 16 maja, 00:00 – ul. Szwoleżeró 4, Warsaw Montessori School

15, 18 – 22 maja, g. 8.00 – 15.00 ul. Głebocka 66 SP nr 356 

 

Zobacz film ze szkoleń TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:patronat

Zobacz także