Muzykodrom Asi Miny, Katowice

📅 sobota 29.04.2017
5 zł / uczestnik
Muzykodrom

Muzykodrom to wyjątkowe miejsce dla dzieci na mapie Katowic – Miasta Muzyki UNESCO. Jego bazą jest Miasto Ogrodów (Dawne Centrum Kultury Katowice, plac Sejmu Śląskiego 2). To centrum lotów w kosmos melodii, rytmu i harmonii.

To miejsce, które brzmi, dźwięczy, szumi, szeleści, dzwoni, pulsuje. Czasami wypełnia się najpiękniejsza muzyką – ciszą. To przestrzeń, gdzie gramy, śpiewamy, komponujemy, eksperymentujemy, badamy, myślimy, poszukujemy i słuchamy.

Za przyjemny lot z Muzykodromu dba kapitan Asi Mina, czyli Joanna Bronisławska – muzyk, pedagog, animatorka kultury.

Tym razem spotkania odbywać będą się w trzech grupach wiekowych:

– dzieciaki w wieku: 0-5 lat, zapraszamy w godz. 10 – 10.45 (1 sobota miesiąca)
– dzieciaki w wieku 6-9 lat, zapraszamy w godz. 11.30 – 13 (1 i 3 sobota miesiąca)
– młodzież w wieku 10-14 lat, zapraszamy w godz. 13.30 – 15 (3 sobota miesiąca)

Uwaga! Opłata za udział w zajęciach (wnoszona na miejscu): 5 zł / uczestnik

Na zapisy czekamy do środy w tygodniu poprzedzającym zajęcia.
O możliwości wzięcia udziału dziecka w zajęciach Muzykodromu poinformujemy drogą mailową
(w czwartek przed dniem zajęć).

Ilość miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zapisów!

Prosimy pamiętać o obowiązującym obuwiu zmiennym.

Najbliższe spotkania:

29 kwietnia 2017, godz. 11.30-13.00
Spotkanie dla dzieci w wieku 6-9 lat
Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

Hop hop załogo Muzykodromu! Tu Wasz kapitan Asi Mina. W sobotę zapraszam Was w podróż (piętro wyżej) na wystawę TOY PIANO Pawła Romańczuka z zespołu Małe Instrumenty. To niezwykła wystawa zabawkowych pianin i fortepianów, które przez profesjonalnych muzyków traktowane są bardzo poważnie. Pooglądamy, podyskutujemy! W drugiej części każdy zbuduje sobie jakby-banjo
z papierowego pudełka i kosmiczną – transparentną przeszkadzajkę! Do zobaczenia!

29 kwietnia 2017, godz. 13.30-15.00
Spotkanie dla dzieci w wieku 10-14 lat
Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

Zapraszamy dzieci w wieku 10-14 lat na III spotkanie z cyklu FONOGRAFIA z Biurem Dźwięku w Muzykodromie.
Powstaje fonosfera statku kosmicznego M.L.A.S.K., który w czerwcu odleci z naszej stacji!

6 maja 2017, godz. 10-10.45
Spotkanie dla dzieci w wieku 0-5 lat