Muzealne zmysły online: Wczesne wykrywanie i zapobieganie wadom postawy u dzieci

Muzeum Miasta Gdyni, online mapa

piątek 18.12.2020

Muzealne zmysły: Jak rozwijać zmysły – inspiracje i pomysły

Muzeum Miasta Gdyni zaprasza naszych najmłodszych odwiedzających wraz z opiekunami na cykl spotkań dotyczących rozwoju niemowląt „Muzealne Zmysły”! By zwiększyć komfort i bezpieczeństwo zajęć, spotkania odbędą się online : w godzinach od 14:00 do 16:00 uczestnicy otrzymają mailowo link, który umożliwi 15 minutową prywatną konsultację ze specjalistą. Dodatkowo, dwa tygodnie po warsztatach na Facebookowej stronie Muzeum pojawi się nagranie z podsumowaniem omawianych kwestii.

Ostatnie w tym roku spotkanie zostanie w pełni poświęcone tematowi dziecięcych wad postawy – co może wpływać na ich kształtowanie? Jakie są objawy alarmowe wskazujące na możliwość wystąpienia przyszłych nieprawidłowości? Na te i inne pytania odpowie fizjoterapeuta Maciej Matuszewski.

Bilety: udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …

Muzeum Miasta Gdyni
ul. Zawiszy Czarnego 1