Muzealne zmysły online: Rozwój umiejętności lokomocyjnych. Spotkanie dla rodziców

Muzeum Miasta Gdyni, online
📅 piątek 19.02.2021
🎫 10zł
Muzealne zmysły: Jak rozwijać zmysły – inspiracje i pomysły
W tym miesiącu zajmiemy się tematem rozwoju umiejętności lokomocyjnych w pierwszym roku życia. Fizjoterapeuta Maciej Matuszewski opowie o ich znaczeniu oraz przedstawi jaką funkcję pełnią w ewolucji postawy i zachowań w życiu dziecka.

Muzeum Miasta Gdyni zaprasza naszych najmłodszych odwiedzających wraz z opiekunami na cykl spotkań dotyczących rozwoju niemowląt „Muzealne Zmysły”! By zwiększyć komfort i bezpieczeństwo zajęć, spotkania odbędą się online: w godzinach od 14:00 do 16:00 uczestnicy otrzymają mailowo link, który umożliwi 15 minutową prywatną konsultację ze specjalistą.

Bilety: koszt dostępu dla jednego użytkownika to 10 złotych. Bilet do nabycia pod adresem: http://sklep.muzeumgdynia.pl/product/bilet-muzealne-zmysly/

Przed rozpoczęciem zajęć otrzymacie Państwo mailowo link do spotkania.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców