Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza – oferta na nowy rok szkolny

ul. Reymonta 18 mapa

niedziela 12.06.2016 do czwartek 30.06.2016

dom harcerza krakow

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ulicy Reymonta 18 w Krakowie to miejsce, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Naszym celem jest rozwijanie zainteresowań i pasji, odkrywanie talentów i pobudzanie kreatywności, a także doskonalenie zdolności.

Proponujemy atrakcyjną i bogatą ofertę organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży łączącą działania artystyczne, sportowe i turystyczne z edukacją kulturalną i społeczną. Na zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 3 do 21 lat. Prowadzimy warsztaty muzyczne, wokalne, językowe, plastyczne, ceramiczne, zajęcia taneczne, teatralne, sportowe, w tym jazdę konną i hipoterapię, warsztaty fotografii, filmu i animacji poklatkowej. Więcej informacji na naszej stronie www.mdk-dh.krakow.pl.

Ważną formą naszej działalności są obozy, kolonie i wycieczki organizowane w czasie ferii zimowych i wakacji.

Nauczyciele MDK „DH” stanowią profesjonalną kadrę, która dzięki swojej pasji, doświadczeniu i ciągłemu kształceniu pomagają odkrywać i rozwijać zainteresowania, talenty i umiejętności swoich podopiecznych.

Organizujemy konkursy, przeglądy, festiwale, turnieje, zawody o zasięgu miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim, międzynarodowym, a także międzynarodowe seminaria, konferencje i wymiany młodzieży.

Efekty naszej pracy można oglądać podczas spotkań, koncertów, pokazów i wystaw.

Nasza otoczona zielenią siedziba, tuż przy Parku im. dr. H. Jordana, jest przyjaznym miejscem dla młodszych i starszych bywalców.

Proponujemy wiele form zajęć dla różnych grup wiekowych

– dla najmłodszych dzieci zajęcia językowe, plastyczne, wspomagające rozwój psychomotoryczny, zajęcia umuzykalniające i wokalne, taneczne, gimnastyczno-ruchowe, zajęcia rozwijające społecznie i wspomagające rozwój osobowy.

– dla nieco starszych uczestników (od 6 roku życia) zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, językowe, modelarskie, fotograficzne, historyczne, sportowe (w tym karate i narciarskie), warsztaty piosenki.

– dla młodzieży 12 – 21 lat zajęcia językowe, muzyczne, warsztaty śpiewu, emisji głosu, zespoły chóralne i muzyczne, zajęcia taneczne, teatralne, plastyczne, fotograficzne, filmowe, tworzenia filmu animowanego, zajęcia w pracowni modelarskiej i w klubie jazdy konnej.

W nowym roku szkolnym 2016/2017 nasze zajęcia będą się odbywały w odświeżonym budynku powiększonym o nowe skrzydło z pełnym zapleczem sportowym (sala gimnastyczna, siłownie, sauna).

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY „DOM HARCERZA”
30-059 Kraków, ul. Reymonta 18
tel. 12 638 42 12
tel/fax 12 637 37 61, 12 637 59 35
e-mail: biuro@mdk-dh.krakow.pl
strona www: www.mdk-dh.krakow.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza – oferta na nowy rok szkolny

Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza"

Młodzieżowy Dom Kultury "DOM HARCERZA" działa od 1962 roku.

Więcej

Adres:

ul. Reymonta 18
30-059 Kraków


Kontakt:

(012) 637 37 61
mdk_dh@poczta.onet.pl
http://www.mdk-dh.krakow.pl
facebook

Zobacz także