MINIspotkania ze sztuką: Ornitolog – warsztaty dla dzieci

Międzynarodowe Centrum Kultury przy Rynku Głównym 25 mapa

niedziela 14.08.2022

MINIspotkania ze sztuką: Ornitolog - warsztaty dla dzieci

Międzynarodowe Centrum Kultury zaprasza na warsztaty MINIspotkania ze sztuką. Punktem wyjścia zajęć będzie słowo ORNITOLOG. Uczestnicy zajęć dowiedzą się, kim jest osoba wykonująca ten zawód, jak spędza dni w pracy i dlaczego tak bardzo lubi ptaki. Pracą plastyczną, którą dzieci stworzą w ramach warsztatów będą kolorowe ptaki.

Zajęcia nawiązują do prezentowanej w Galerii MCK wystawy „Domowroty. Włodzimierz Puchalski”, która opowiada o jednym z najsłynniejszych polskich przyrodników i fotografików.

Na bezpłatne warsztaty plastyczne w języku polskim zapraszamy w niedzielę, 14 sierpnia 2022 r., o godz. 12.30 do Międzynarodowego Centrum Kultury przy Rynku Głównym 25. Nie obowiązują zapisy.

MINIspotkania ze sztuką to zajęcia organizowane w zabytkowych przestrzeniach MCK. Cykl kreatywnych i pełnych pomysłów niedzielnych warsztatów plastycznych dla dzieci w wieku od czterech do dziesięciu lat. Warsztaty plastyczne skoncentrowane są na jednym pojęciu charakterystycznym dla aktualnej ekspozycji – szukaniu dla niego znaczeń i tworzeniu wiążącego się z nimi obiektu.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:ptakisztukazawody