Mikołajkowe atrakcje w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice mapa

sobota 18.12.2021

Mikołajkowe atrakcje w Galerii Bronowice

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami.  Z tej okazji Galeria Bronowice przygotowała moc atrakcji. 

W sobotę, 4 grudnia, Galeria Bronowice zamieni się w Fabrykę Elfów. Najmłodsi będą tu mieli okazję dekorować pierniczki i breloki, ozdabiać tekturowe renifery i choinki, a także napisać list do Świętego Mikołaja z listą najskrytszych marzeń. Nie zabraknie stanowiska ze świątecznym malowaniem buziek, zimowych tańców z animatorami oraz zabaw i konkursów z nagrodami. Ponadto, tego dnia, w ramach eventu, w centrum handlowym będzie można spotkać długo wyczekiwanego gościa. Wprost z mroźnej Laponii zawita tu Święty Mikołaj! Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję, aby z nim porozmawiać i zrobić wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

To nie koniec grudniowych atrakcji, jakie Galeria Bronowice przygotowała z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 18 grudnia, w godz. 14.00-18.00, odbędzie się tu niecodzienne wydarzenie „Magia Świąt”. Tego dnia na najmłodszych klientów czekać będą warsztaty robienia lizaków, stoisko z zimowymi tatuażami, zajęcia z tworzenia ekologicznej soli musującej do kąpieli, a także przygotowywanie skrzatów ze skarpet. Oczywiście w tym dniu również nie zabraknie spotkania ze Świętym Mikołajem.

– Cieszymy się, że Święty Mikołaj odwiedzi nasze centrum handlowe dwukrotnie. Spotkanie z nim z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych klientów, którzy często czekają na nie przez cały rok. Warto więc w dniach 4 i 18 grudnia odwiedzić nasze centrum handlowe i choć przez chwilę poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.

Świąteczne atrakcje zaplanowano w dniach 4 grudnia i 18 grudnia, w godz. 14.00-18.00, na poziomie +1.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:Mikołajspotkanie