Mikołajki w Sarnim Stoku, Bielsko-Biała

Centrum Handlowe Sarni Stok, Bielsko-Biała mapa

wtorek 06.12.2016

Mikołaj w Bielsku

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza wszystkich najmłodszych na wspaniałą, mikołajową zabawę już w najbliższy weekend. W ramach Niedzielnych Bajeczek odbędą się dwa mikołajkowe spotkania teatralne 4 i 6 grudnia. W tym roku mikołajkowe marzenia spełniają się w Sarnim Stoku!

 W dn. 3 grudnia w godz. 12:00 – 18:00 na dzieciaki czekają warsztaty tworzenia świątecznych ozdób, foto – kącik i darmowe zdjęcia, malowanie buziek oraz gry i konkursy
z nagrodami. W niedzielę 4 grudnia zapraszamy na ciąg dalszy warsztatów świątecznych oraz zimowe przedstawienie teatralne pt. ,,Góralska przygoda” o godz. 16:00. Dzieci, które zostaną po spektaklu wezmą udział w animacjach ruchowych, tym razem nauczą się regionalnego tańca góralskiego. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji dla całych rodzin.

W dniu 6 grudnia – spotkanie z Mikołajem od godz. 15:00 do 19:00 połączone z zabawnym spektaklem o godz. 16:00 pt. ,,Mikołajów Dwóch”.

Dodatkowo dla osób, które myślą o prezentach przygotowaliśmy nie lada gratkę – za każde wydane 150 zł  lub 100 zł zapłacone karta podarunkową za zakupy w sklepach CH Sarni Stok będzie można zapakować za darmo jeden prezent na stoisku Świątecznej Dekoratorni Prezentów, która rusza już w ten weekend.

Przypominamy również o trwającym cyklu spektakli teatralnych ,,Niedzielne Bajeczki”,
w którym należy zebrać minimum 6 pieczątek dokumentujących uczestnictwo
w teatrzykach i wykonać zadanie konkursowe: dołączyć zdjęcie wykonane podczas Niedzielnych Bajeczek przedstawiające członków rodziny uczestnika konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

„Który ze spektakli jesiennej edycji podobał Ci się najbardziej i dlaczego?” Spośród zgłoszeń Jury wyłoni zwycięzcę, któremu wręczy nagrodę podczas finału, w dn. 8 stycznia 2017.

 

Więcej informacji na stronie www.sarnistok.pl oraz facebook.com/sarnistok

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Mikołaj