Mikołajki w Alfa Centrum w Białymstoku

Alfa Centrum Białystok mapa

sobota 03.12.2016 do niedziela 04.12.2016

mikołajki dla dzieci

Wspólne zdjęcie ze Świętym Mikołajem, warsztaty dekorowania bombek i robienia ozdób choinkowych oraz stanowisko malowania buziek, to główne atrakcje spotkań mikołajkowych w Alfa Centrum.

3 i 4 grudnia w godz. 12:00 – 16:00 oraz 6 grudnia w godz. 15:00 – 19:00 Alfa Centrum zaprasza dzieci wraz z opiekunami do wspólnego zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Zdjęcia wykonywane będą na tle ścianki ze świątecznym motywem, drukowane na miejscu i wręczane wraz z pamiątkową ramką.

Maluchy będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych, podczas których, pod okiem animatorki, będą wykonywać ozdoby świąteczne i napiszą list do Świętego Mikołaja. Dzieci do lat 13., które w dniach wydarzenia przygotują i zostawią u organizatorów prace na temat „Moje wymarzone Święta Bożego Narodzenia” wezmą udział w konkursie, w którym nagrodami będą zegarki marki Kenzo.

W sobotę, 3 grudnia, dzieci spotkają się z aktorami Teatru Dramatycznego, którzy zaśpiewają im piosenki ze spektaklu „Emocjałki”.

Udział w wydarzeniu oraz zdjęcia ze Świętym Mikołajem są bezpłatne. Warsztaty kreatywne i strefa fotograficzna zlokalizowane będą na placu przed restauracją Sphinx.

Regulamin konkursu plastycznego dostępny jest na stronie internetowej www.alfacentrum.com.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie