Mikołaje na motocyklach

Gdańsk, Sopot, Gdynia mapa

niedziela 04.12.2016

mikolaje-na-motocyklach

Po raz czternasty, ulice Trójmiasta zaleje czerwona fala Mikołajów na ich stalowych rumakach!

Możemy Wam zdradzić, że pojedziemy z Gdyni do Gdańska, pojedziemy 4 grudnia, a zabawa będzie wyśmienita! Kto był, ten wie, kto nie był nich się przekona!

Czy padnie rekord frekfencji? Do pobicia jest wynik 3000 brodaczy…
Czy padnie rekord zebranych środków, za które co roku fundowane są posiłki w OSW na terenie woj. pomorskiego oraz upominki dla dzieci z domów dla dzieci? Do pobicia mamy zeszłoroczne 125 261, 53zł!
Liczymy na Was i na to, że uda się Wam przeskoczyć oba dotychczasowe rekody z kretesem! Tym czasem już staramy się załatwić pogodę na 4 grudnia

Mikołaje! Hej!

 

Plan Imprezy

XIV Wielka Parada Mikołajów na Motocyklach 2016 odbędzie się 04.12.2016!


Zbiórkę na gdyńskim Skwerze Kościuszki (al. Jana Pawła II) zaczynamy od godziny 9:00, 10:30 to godzina rozpoczęcia przygotowań do startu parady, a o godzinie 11:00 ruszamy w stronę Gdańska! Nie spóźnijcie się i nie czekajcie na ostatnią chwilę!

Trasa przejazdu
Oto i szczegółowa trasa przejazdu XIV Edycji MnM!
Tegoroczna trasa będzie tym co pamiętacie z zeszłego roku, tyle że odwracamy ją o 180 stopni. Łącznie pokonamy około 26km! Startujemy na Al. Jana Pawła II w Gdyni, przelecimy Świętojańską, a dalej głównymi arteriami przez Sopot, do śródmieścia Gdańska zawijając przy „Zieleniaku” aby dotrzeć na parking pod Stadionem Energa w Gdańsku.

Opracowując trasę skupialiśmy się nie tylko na tym aby była bezpieczna, długa, widowiskowa i przebiegała przez centrum każdego z miast (ukłon w stronę publiczności nie mogącej dotrzeć na start/metę).

Prośba do kierowców:
Liczymy na wyrozumiałość, odrobinę luzu (w końcu jest to niedziela) i uśmiechu. Pamiętajcie, jedziemy nie tylko dla siebie ale przede wszystkim dla małych człowieków,  co wyczekują nas każdego roku!
Prosimy o niewpychanie się w luki jakie powstaną w kolumnie, dla Was to zaoszczędzone góra 5minut, dla nas ryzyko strat w ludziach… Dziękujemy za wyrozumiałość 🙂

 

http://mikolaje.gd.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie