Mikołaj odwiedzi Galerię Bronowice. Biuro Św. Mikołaja

Galeria Bronowice mapa

sobota 10.12.2016 do niedziela 11.12.2016

Wstęp bezpłatny

Św. Mikołaj odwiedzi Galerię Bronowice

We wtorek 6 grudnia na terenie  Galerii Bronowice można było spotkać długo wyczekiwanego przez najmłodszych gościa. Wprost z mroźnej Laponii zawitał do nas Mikołaj! W tym roku postanowił zostać dłużej i będzie można odwiedzić go w jego świątecznym Biurze na terenie centrum również w weekend 10 – 11 grudnia oraz w sobotę 17 grudnia!

Biuro Św. Mikołaja w Galerii Bronowice to miejsce, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Każde dziecko odwiedzające w tych dniach centrum handlowo – rozrywkowe będzie miało okazję porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z Świętym Mikołajem. Będą mu towarzyszyć dwie sympatyczne pomocnice – bajkowe śnieżynki.

Dodatkową niespodzianką będą zdjęcia z polaroidu. Każde dziecko już na miejscu będzie mogło otrzymać zdjęcie, które na pewno będzie niezapomnianą pamiątką.

– Ogromnie cieszymy się, że Św. Mikołaj zapowiedział w tym roku wizytę w Galerii Bronowice. Jest on symbolem tak uwielbianego przez wszystkich, a rozpoczynającego się właśnie, magicznego okresu Świąt, nie mogło go więc zabraknąć w naszym Centrum. Spotkanie z Mikołajem z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych klientów, którzy często czekają na nie przez cały rok, ale zapewne i dorośli ucieszą się ze spotkania – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

PLAN WIZYTY ŚW. MIKOŁAJA:

6 grudnia – 15:00 – 20:00 Św. Mikołaj – rozdawanie słodyczy na terenie Galerii Bronowice

10-11 grudnia – Biuro Św. Mikołaja godz. 12-18

17 grudnia – Biuro Św. Mikołaja godz. 12-18

Więcej informacji na: www.galeriabronowice.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media Public Relations

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl