Miejski Dzień Dziecka w Zgierzu

Park Miejski w Zgierzu
📅 piątek 01.06.2018
Miejski Dzień Dziecka w Zgierzu

Zaplanujcie piątek 1. czerwca 2018 r. w Parku Miejskim im T. Kościuszki w Zgierzu!! Miejski Dzień Dziecka 2018 to kolorowy festyn, w całości przygotowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach i mieszkankach naszego miasta.

Program tegorocznej imprezy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zapowiada się (mamy nadzieję, że się zgodzicie) niezwykle ciekawie.

Wśród atrakcji znaleźć będzie można m.in.:
– Strefę wnętrza oceanu
– Strefę warsztatów astronomicznych „Astrohunters”
– Strefę bańkarzy i malowania twarzy
– Strefę warsztatów kulinarnych
– Strefę warsztatów multisensorycznych „Hulaj Dusza” dla maluszków
– Strefę stolarską – wspólnie zbudujemy maszynę Goldberga
– Strefę dmuchańców
– Spotkania z bajkowymi postaciami

Nie zabraknie jak zwykle teatru w plenerze:
– „Bajka improwizowana”, grupa Impro Atak (doskonale znana z Teatru Nowego w Łodzi) odegra historię, której reżyserami będą dzieci z publiczności
– Iluzja marionetki w wyk. Falkoshow

Tegoroczny Dzień Dziecka to także świętowanie urodzin Centrum Kultury Dziecka. Dlatego zapraszamy do STREFY 10-tych URODZIN CKD, gdzie m.in. zrobicie animowane pocztówki urodzinowe, a o godz. 20:00 – na tort, wspólne śpiewanie „100 lat” i dmuchanie świeczek.

Scenę jak zawsze oddajemy zgierskim dzieciakom.

Zachęcajcie znajomych do udziału!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

1 czerwca w godzinach 15:00 – 20:30