UD

📅 wtorek 19.01.2010 do piątek 05.02.2010
Międzysemestralna rekrutacja na Uniwersytet Dzieci w Krakowie
Studenci kierunku Inspiracje podczas zajęć poznają technikę śpiewu operowego i nauczą się kilku taktów arii, dowiedzą się co oznaczają tajemnicze liczby, których jest mnóstwo na giełdzie, a także jak zbudować najpotężniejszą budowlę tak, by przetrwała przez lata.
Uczestnicy programu Mistrz i Uczeń sami zdecydują w jakim kierunku chcą się kształcić. Wciąż są wolne miejsca na specjalizacji humanistyczno-społecznej, która w tym semestrze będzie poświęcona mediom współczesnym i kulturze popularnej oraz na specjalizacji ekonomicznej, która pozwoli młodym studentom poznać od podszewki świat biznesu, marketingu, reklamy oraz przedsiębiorczości społecznej.

Wszelkie informacje na temat programu oraz zapisów: www.uniwersytetdzieci.pl