Miasto movie latem: W głowie się nie mieści, Lublin

Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a, Lublin
📅 środa 01.06.2016
W głowie się nie mieści - miasto movie w Lublinie
Przed nami chyba największy hit minionego roku jeśli chodzi o filmowe animacje – nagrodzona m.in. Oscarem oraz Złotym Globem, wspólna produkcja Disneya i Pixara „W głowie się nie mieści”. Film odniósł oszałamiający sukces na całym świecie, czemu trudno się dziwić bowiem łączy znakomitą rozrywkę, inteligentny humor oraz wysokiej jakości walory edukacyjne. Właśnie ta ostatnia cecha ma dziś duże znaczenie w zalewie propozycji dla dziecięcej widowni. Mądre, ambitne, a przy okazji perfekcyjnie zrealizowane kino, które traktuje małego odbiorcę z szacunkiem to ciągle rzadkość. Tematem przewodnim „W głowie się nie mieści” są emocje i różnego rodzaje stany dotykające główną bohaterkę – dziewczynkę o imieniu Riley. Przeprowadza się ona z rodziną do nowego miasta, co naturalnie wpływa na jej samopoczucie. Które emocje wezmą górę, czy smutek i gniew będą w stanie wygrać z radością i jakie perypetie spotkają bohaterkę? Koniecznie trzeba się o tym przekonać, najlepiej całą rodziną, bo „W głowie się nie mieści” to propozycja dla wszystkich.

„W głowie się nie mieści”, reż. Pete Docter, czas 94’, 2015 r.

Kiedy: 1 czerwca 2016, godz. 18:00

Gdzie: Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!