Mały Książkomaniak w czerwcu – spotkanie z Beatą Ostrowicką – odwołane!

Łódź, ul. Gorkiego 18 mapa

środa 08.06.2016

bezpłatne

Plakat akcji Mały Książkomaniak 2016

Niestety, z przyczyn niezależnych od organizatora, nie odbędzie kolejne spotkanie autorskie w ramach projektu Mały Książkomaniak z Beatą Ostrowicką. Małych i dużych czytelników bardzo przepraszamy i już zapraszamy na spotkanie z Beatą Ostrowicką po wakacjach.

Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką odbędzie się po wakacjach. Termin opublikujemy, kiedy tylko  zostanie ustalony przez organizatora.

Naszym gościem będzie pisarka, autorka książek dla dzieci i młodzieży, Beata Ostrowicka. Jest ona absolwentką Wydziału Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Debiutowała w 1995 roku powieścią pt. „Niezwykłe wakacje”, Od razu zdobywając uznanie krytyki i czytelników (otrzymała nagrodę sezonu wydawniczego IKAR ’95 oraz wyróżnienie Polskiej Sekcji IBBY). Jej książka „Ale ja tak chcę!” zdobyła tytuł Książki Roku 2006 Polskiej Sekcji IBBY, oraz nagrodę 15. Wrocławskich Promocji Dobrej Książki za najlepszą książkę dla młodego czytelnika. Natomiast książka „Lulaki, pan Czekoladka i przedszkole” została wpisana na złotą listę Fundacji ABC, prowadzącej akcję Cała Polska Czyta Dzieciom.

W maju zostało ogłoszone kolejne zadanie dla Klubów Małego Książkomaniaka ze szkół i przeszkoli, które biorą udział w naszej akcji. Zapraszamy szkoły, przedszkola i inne placówki edukacyjne do włączenia się do akcji.

Szczegóły: http://www.malyksiazkomaniak.pl/klub-malego-ksiazkomaniaka/zasady-uczestnictwa

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie