Maluchy poznają Łódź

Maluchy poznają Łódź - Łagiewniki
„Choć mam niewiele lat,
Chcę poznać cały świat,
Lecz na razie mieszkam tu,
Bo ja kocham Łódź

Łódź moim miastem jest,
Ja dobrze o tym wiem (…)”

Fragment piosenki „A ja zaśpiewam Ci” – słowa i muzyka Marlena Barszczewska, wykonanie: Magdalena Barszczewska

Towarzystwo Przyjaciół Łodzi zaprasza do udziału w spotkaniach pokazujących piękno Łodzi przeznaczonych dla najmłodszych mieszkańców. Łódź wbrew powszechnej opinii jest miastem zielonym, kolorowym i bardzo ciekawym. Dzięki naszym spotkaniom dzieci będą miały okazję poznać swoje miasto z innego niż codzienny punktu widzenia. Zapraszamy do poznawania „Szlaku bajkowego”, stworów na kamienicach i łódzkiej przyrody.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Spotkania prowadzą Marta Domańska (mama) i Michał Domański (synek)

PROGRAM:

Data i godzina: 7.08.2016 godz. 11:00
Zbiórka: krańcówka autobusowa w Łagiewnikach
Trasa: Akademia Leśnego Przyjaciela, czyli nauka i harce w Lesie Łagiewnickim

Data i godzina: 11.09.2016 godz. 11:00
Zbiórka: plac Zwycięstwa przy Targowej
Trasa: gdzie plotkują Filemon i Bonifacy, jak grube mogą być dęby, gdzie grała orkiestra, gdzie można spotkań Wróbla Ćwirka