Maluchy poznają Łódź

niedziela 07.08.2016

bezpłatne

Maluchy poznają Łódź - Łagiewniki

Towarzystwo Przyjaciół Łodzi zaprasza najmłodszych mieszkańców do udziału w poszukiwaniu piękna Łodzi. Nasze miasto, wbrew powszechnej opinii, jest zielone, kolorowe i bardzo ciekawe! Dzięki tym spotkaniom dzieci będą miały okazję poznać swoje miasto z innego niż codzienny punktu widzenia.

„Choć mam niewiele lat,
Chcę poznać cały świat,
Lecz na razie mieszkam tu,
Bo ja kocham Łódź

Łódź moim miastem jest,
Ja dobrze o tym wiem (…)”

Fragment piosenki „A ja zaśpiewam Ci” – słowa i muzyka Marlena Barszczewska, wykonanie: Magdalena Barszczewska

Towarzystwo Przyjaciół Łodzi zaprasza do udziału w spotkaniach pokazujących piękno Łodzi przeznaczonych dla najmłodszych mieszkańców. Łódź wbrew powszechnej opinii jest miastem zielonym, kolorowym i bardzo ciekawym. Dzięki naszym spotkaniom dzieci będą miały okazję poznać swoje miasto z innego niż codzienny punktu widzenia. Zapraszamy do poznawania „Szlaku bajkowego”, stworów na kamienicach i łódzkiej przyrody.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Spotkania prowadzą Marta Domańska (mama) i Michał Domański (synek)

PROGRAM:

Data i godzina: 7.08.2016 godz. 11:00
Zbiórka: krańcówka autobusowa w Łagiewnikach
Trasa: Akademia Leśnego Przyjaciela, czyli nauka i harce w Lesie Łagiewnickim

Data i godzina: 11.09.2016 godz. 11:00
Zbiórka: plac Zwycięstwa przy Targowej
Trasa: gdzie plotkują Filemon i Bonifacy, jak grube mogą być dęby, gdzie grała orkiestra, gdzie można spotkań Wróbla Ćwirka

towarzystwo przyjaciół łodzi logo

Towarzystwo Przyjaciół Łodzi

SEKRETARIAT TPŁ CZYNNY: w dniach: poniedziałek - czwartek w godzinach: 11:00 - 14:00 W lipcu i sierpniu - przerwa wakacyjna Na działalność Towarzystwa składają się m.in.: - Spacery Sekcja turystyczna Towarzystwa Przyjaciół Łodzi od wielu lat organizuje sobotnie spacery po Łodzi i najbliższej …

Łódź, ul. Piotrkowska 17 lok. 12