Mali detektywi na tropie tajemnic Warszawy – spacer dla dzieci

Rynek Nowego Miasta pod Studzienką
📅 niedziela 25.08.2019
Mali detektywi na tropie tajemnic Warszawy - spacer dla dzieci
Wycieczka animowana „Mali detektywi na tropie tajemnic Warszawy ” przeznaczona jest dla dzieci oraz ich rodziców. Motywem przewodnim jest śledztwo, jakie przewodnik – detektyw przeprowadza wraz z grupą pomocników, aby odkryć tajemnice, sekrety oraz historię miasta.

Historia Warszawy jest bardzo ciekawa pod warunkiem jeśli zostanie opowiedziana w interesujący sposób.
Ze swojego doświadczenia wiem, że najlepsza nauka jest przez zabawę.

Lekki, żartobliwy ton przewodnika-animatora oraz używane przez niego gadżety sprawiają, że podczas wycieczki dzieci uczą się poprzez zabawę, a co najważniejsze – nie nudzą się! Historia Warszawy, jaką poznają pomocnicy detektywa, ożywiana jest za pomocą rekwizytów związanych z danym miejscem.

Nie ma mowy o nudzie to gwarantuję 🙂 nie zabraknie dużej dawki humoru.

Odbędą się II tury

I tura godzina 10:30
II tura godzina 13:00

Czy i jak motywować dzieci

Miejsce Zbiórki – Rynek Nowego Miasta pod Studzienką
Czas wycieczki około 80-90 Minut
W roli przewodnika Sherlocka Holmesa – Łukasz Kulej
W roli pomocników Sherlocka – dzieci oraz rodzice.

Wycieczka jest darmowa, ale jeśli komuś będzie się podobało i zechce podziękować tradycyjnym napiwkiem Sherlock Holmes z pewnością się nie obrazi 🙂 a będzie rad 🙂