Magiczna niedziela w Łuczanowicach

niedziela 01.06.2014

Magiczna niedziela w Łuczanowicach

Iluzja i Magia, Czarnoksiężnik, Sabat Czarownic – zaintrygowani? Jeśli masz ochotę oderwać się od monotonnej rzeczywistości, doświadczyć fantastycznej przygody pełnej magii i tajemnic oraz chcesz spędzić ciekawie pierwszą niedzielę czerwca, zajrzyj na imprezę plenerową Zaczarowany Dzień Łuczanowic!

Do wspólnej zabawy, która odbędzie się 1 czerwca w godz. 15.00-23.30 na boisku sportowym KS Iskra-Łuczanowice w Krakowie zapraszają Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Rada i Zarząd Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.

W programie tej rodzinnej imprezy plenerowej przewidziano wiele atrakcji zarówno dla małych i dużych. Podczas tego dnia nie może zabraknąć magii i czarów. Dlatego też oprócz niezwykłego występu Czarnoksiężnika z Instytutu Fizyki, który przygotuje tajemnicze mikstury oraz doświadczenia, organizatorzy przygotowują pokaz sztuczek magicznych Iluzja i Magia. Odbędzie się także Sabat Czarownic, czyli prezentacja taneczna Teatru Tańca i Ruchu Maska. Będzie można spróbować swoich sił w konkursie plastycznym Magiczne Łuczanowice. Swoje umiejętności podczas występów artystycznych zaprezentują członkowie Formacji Aneks oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 63.

Upodobnić się do krążących wśród przybyłych do Łuczanowic czarownic i magów najmłodsi będą mogli  korzystając z malowania buziek. Każdy  będzie miał też szansę na zdobycie nagród poprzez uczestnictwo w quizach czy loterii fantowej, gdzie wygrać będzie można rower! Nie zabraknie też mini wesołego miasteczka oraz ogródka gastronomicznego. Na zakończenie tej magicznej niedzieli odbędzie się zabawa taneczna przy muzyce na żywo w wykonaniu zespołu Format (godz. 19.00-23.00).

Przez zaczarowany świat pięknej krainy Łuczanowice uczestników poprowadzi Wielki Mag Radosław Omieciński. Magiczne zabawy i pląsy rozbawią najsmutniejszych, a bajkowy klimat imprezy przybliży tak bardzo upragnione wakacje i urlopy. 

Nie może Cię zabraknąć! Przybądź na Magiczny Dzień Łuczanowic!

Wstęp wolny.

Fotorelacje z ubiegłorocznych edycji Dnia Łuczanowic  można obejrzeć na www.krakownh.pl.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/555393371244447/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Magiczna niedziela w Łuczanowicach

Klub Aneks

Klub Aneks działa w strukturach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.
W ofercie różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in.:
• kursy językowe
• warsztaty plastyczne dla przedszkolaków
• nauka gry na instrumentach
• lekcje biblioteczne i …

Więcej

Adres:

os. Łuczanowice
ul. A. Mycielskiego 11,
31-999 Kraków


Kontakt:

12 685 00 34
aneks@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl