Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Loopy’s World Games, czyli najaktywniejszy Dzień Dziecka we Wrocławiu

Loopy's World, Aleja Bielany, Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 20
📅 sobota 28.05.2016 do niedziela 05.06.2016
Dzień Dziecka w Loopy's World

W tym roku Dzień Dziecka wypada w środę, więc jest to okazja do przedłużenia zabawy na ponad tydzień. W Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy’s World tą wyjątkową okazję oficjalnie celebrować będziemy już 28 i 29 maja. W tych dniach czeka na Was Loopy’s World Games, czyli dziecięce igrzyska sportowe. Będzie to szansa na spróbowania swoich sił w aktywnych rozgrywkach, ale przede wszystkim wyśmienita okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny, wypełnionego zabawą i przyjemnościami. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godz. 13:00, 15:00 i 17:00 odbędą się rodzinne sztafety, do udziału w których zachęcają atrakcyjne nagrody. Natomiast o godz. 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00 przewidziano szereg sportowych animacji dla najmłodszych m.in. taneczny aerobik, zawody w specjalnych strojach zapaśników sumo, a także rozmaite tory przeszkód i wyścigi.

Specjalnych atrakcji i aktywnych animacji możecie spodziewać się odwiedzając Loopy’s World przez cały tydzień, od 30 maja do 5 czerwca. Zabawa wciągnie bez reszty nie tylko maluchy, ale także wszystkich tych, którzy jeszcze choć trochę czują się dziećmi. Szczegółowy plan dostępny na www.loopys.pl.

Dzieci z wszystkich zabaw zaplanowanych z okazji ich święta korzystać będą mogły w ramach biletu wstępu. Rodzice i opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia jak zawsze bawią się za darmo.

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World

www.loopys.pl

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!