Łódzka Fabryka Prezentów pod Choinkę

sobota 06.12.2014

Łódzka Fabryka Prezentów pod Choinkę

Serdecznie zapraszamy na IX edycję ŁFPpCh, której finał odbędzie się 6 grudnia na terenie OFF PIOTRKOWSKA. Zgłoś się już dziś po odbiór kartek pocztowych, które czekają na Twój kolorowy obrazek mikołajowy lub świąteczny. Uczestnikiem może być dziecko w wieku przedszkolnym lub ze szkoły podstawowej.

6.12.2014, sobota
godz. 12.00 – 20.00

IX edycja Łódzkiej Fabryki Prezentów pod Choinkę 

Serdecznie zapraszamy na IX edycję ŁFPpCh, której Finał odbędzie się 6 grudnia w sobotę na terenie OFF PIOTRKOWSKA – Akcja Paczka od 12.00 do 20.00

Zgłoś się już dziś telefonicznie lub mailowo po odbiór kartek pocztowych, które czekają na Twój kolorowy obrazek mikołajowy lub świąteczny. Uczestnikiem może być dziecko w wieku przedszkolnym lub szkoły podstawowej. Dla zainteresowanych grup/klas możemy przywieźć pakiet kart świątecznych do placówki na terenie Łodzi.
Każdy, kto przyniesie gotowy obrazek lub namaluje go na miejscu, będzie mógł skorzystać z darmowej wysyłki tej kartki, na terenie Polski lub do Świętego Mikołaja do Rovaniemi.

Na wszystkie powstałe kolorowe kartki czekamy 6 grudnia do godziny 20.00 na terenie OFF PIOTRKOWSKA.

Zgłoś się:
Stowarzyszenie NEO
Piotrkowska 92
tel. 509555129 

https://sites.google.com/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Łódzka Fabryka Prezentów pod Choinkę

Stowarzyszenie "NEO"

Sztuką zajmują się ci, którzy tego chcą -  z tego prostego założenia od wielu lat działa Stowarzyszenie NEO”, łącząc pasjonatów i twórców wielu dziedzin sztuki i kultury oraz tzw. edukacji przez sztukę. Sami tworzymy sztukę… i uczymy innych …

Więcej

Adres:

ul. Piotrkowska 92,
90 - 103 Łódź


Kontakt:

509 555 129
grupaneo@gmail.com
http://www.neo.org.pl
facebook