List do Świętego Mikołaja – gra miejska na ul. Św. Marcin

ul. Św. Marcin, początek w Holu Wielkim CK ZAMEK mapa

wtorek 06.12.2016

koszt uczestnictwa ekipy 3-5 osobowej / 10 zł

gra miejska na ul. Św. Marcin

6 grudnia zbliża się wielkimi krokami! Wieść niesie, że Święty Mikołaj przybył już do miasta i przygotowuje prezenty. Przedświąteczną radość zakłóca mu jednak list, który otrzymał od swojego dobrego przyjaciela Gwiazdora.. List trudny do odczytania, spisany sekretnym pismem, w którym zamiast liter widnieją symbole świąteczne, ale też inne, niezrozumiałe znaki. Co ten list może oznaczać? Czy Gwiazdor jest w niebezpieczeństwie i święta Bożego Narodzenia są zagrożone? Święty Mikołaj, z racji wielu obowiązków, nie jest w stanie sam listu odczytać… Może chciałbyś mu pomóc?

Wszystkich tych, którzy lubią zagadki i chcą zanurzyć się w atmosferze tradycyjnych świąt, zapraszamy 6 grudnia na grę miejską „List do Św. Mikołaja”. Gra rozegra się w przestrzeni ul. Św. Marcin, a uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić różne ciekawe i niedostępne na co dzień miejsca.

Karty startowe dla drużyn 3-5 osobowych wydawane będą w Holu Wielkim CK Zamek, w godzinach 15.00 do 18.00. Dzieci zapraszamy z dorosłym opiekunem. Dla zwycięzców gry przewidziane są nagrody: zaproszenie na rodzinne zwiedzanie zakamarków Zamku Cesarskiego, wejściówki do Nowego Kina Pałacowego i inne upominki.

MIASTO TO PLANSZA – WEJDŹ DO GRY!!!

Koszt uczestnictwa dla całej grupy to 10 zł. Bilety na grę zakupić można w kasie CK ZAMEK w przedsprzedaży lub w dniu wydarzenia.
Wszelkich informacji udziela Maria Fenrych, m.fenrych@ckzamek.pl, tel. 61 64 65 288.

LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
gra miejska na ul. Św. Marcin, początek w Holu Wielkim CK ZAMEK

g. 15-18 / wydawanie kart startowych 
koszt uczestnictwa ekipy 3-5 osobowej / 10 zł
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
List do Świętego Mikołaja – gra miejska na ul. Św. Marcin

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

Centrum Kultury ZAMEK to jedna z największych instytucji kultury w kraju. Co roku organizujemy około 2500 wydarzeń, które tworzymy z myślą o naszych gościach. W przestrzeniach ZAMKU przenikają się i wzajemnie dopełniają sztuki wizualne, teatr, …

Więcej

Adres:

ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań


Kontakt:

61 64 65 272
informacja@ckzamek.pl
http://ckzamek.pl/
facebook