Lekcje pokazowe j. chińskiego dla dzieci i młodzieży online

online

wtorek 06.10.2020 do środa 07.10.2020

0.7

Lekcje pokazowe j. chińskiego dla dzieci i młodzieży online

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci oraz młodzież na pokazowe lekcje języka chińskiego w postaci zajęć online.

Zajęcia pokazowe dla dwóch grupy początkujących odbędą się:

  • Grupa Kotki (9-11 lat) wtorek 6 października o godz. 17:00-18:00.
  • Grupa Qiliny (13-16 lat) środa 7 października o godz. 18:05-19:35.

Kotki – kursy online dla dzieci w wieku 9-11 lat

Czas lekcji: wtorek 17:00-18:00.

Kursanci z tej grupy rozpoczynają naukę języka chińskiego. Formuła zajęć wzbogacona jest grami i zabawami opartymi na nauce języka oraz dodatkowymi warsztatami tematycznymi z zakresu  kultury chińskiej. Uczniowie na tym poziomie posługują się podręcznikiem Język chiński na wesoło oraz materiałami opracowanymi przez naszych lektorów do nauki w domu.  Zajęcia będą współprowadzone przez polskiego i chińskiego lektora. Lektor chiński (native speaker) ćwiczy z uczniami wymowę i pomaga rozwijać umiejętności komunikacyjne, podczas gdy lektor polski wyjaśnia zagadnienia związane z gramatyką i kulturą chińską.

Qiliny – kursy online dla młodzieży w wieku 13-16 lat

Czas lekcji: środa 18:05-19:35.

Kursanci z tej grupy rozpoczynają naukę języka chińskiego. Zajęcia odbywają się w systemie naprzemiennym – w jednym tygodniu zajęcia prowadzone są native speakera, w drugim – przez polskiego lektora. Uczniowie korzystają z podręcznika HSK Standard course (w j. angielskim) oraz materiałów opracowanych przez lektorów. Formuła zajęć opiera się również na metodzie projektowej, grach i zabawami wspierających naukę języka oraz dodatkowych warsztatach tematycznych z kultury, co uatrakcyjnia naukę w tej grupie wiekowej.

Ilość osób w grupie od 6 do 8. Lekcje odbywać się będą na platformie Webex.

Zajęcia pokazowe są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy mailowe: instytut.konfucjusza@uj.edu.pl. Po potwierdzeniu zgłoszenia, przesłany zostanie link potrzebny do wzięcia udziału w lekcji.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.instytutkonfucjusza.uj.edu.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:warsztaty