Lato leśnych ludzi w ***Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort

📅 sobota 23.06.2018 do piątek 03.08.2018
197/osobę/noc
Lato leśnych ludzi w ***Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort

To będzie lato leśnych inspiracji, górskich wypraw i podziwiania niebieskości nieba. To będzie słoneczne lato szczęśliwych dzieci. Jedź wzdłuż strumienia. Hotel w środku lasu znajdziesz za zakrętem. Czekamy.

Leśne wakacje to:

• dni z dala od miejskiego zgiełku, w hotelu na końcu świata​
  • śniadania i obiadokolacje, które zachwycają różnorodnością i smakami kuchni regionalnej, lokalnej i polskiej, z daniami przygotowywanymi na miejscu przez lokalne gospodynie-góralki
  • możliwość korzystania z basenu i strefy wellness– wyciszające leśne zapachy, relaksujące sauny i odprężające jacuzzi
  • w każdym pokoju voucher o wartości 90 zł na zabiegi w spa
  • wycieczka z przewodnikiem po górskich szlakach
  • bilet na wjazd kolejką Wierchomla i zachwycanie się przestrzenią aż po horyzont
  • zagadkowe wycieczki z mapami do QUESTINGU
  • wieczorne spotkania kulturalne: koncert zespołu góralskiego Howerna i rozrywkowe muzykowanie z zespołem Nobrothers.

Dzieci zapraszamy na leśne bezdroża i górskie spacery.

• Usłyszcie, jak brzmi echo w górskim lesie i sprawdźcie, czy z lasu widać niebo.
  • Zabierzcie kalosze i krem z filtrem na leśną wędrówkę i grę terenową
  • A może uda Wam się dostrzec wilcze tropy podczas przyrodniczej mini wyprawy w leśne ostępy? Nie bójcie się, będziecie pod doskonałą opieką przyrodnika!
  • Wyruszcie na prawdziwą górską wycieczkę do Bacówki nad Wierchomlą.
  • Poćwiczcie równowagę i odwagę podczas zabaw w naszym parku linowym.
  • Codziennie po powrocie nakarmcie głodne brzuszki pyszną domową zupką.
  • Poznajcie tajniki naszego artysty – rzeźbiarza na warsztatach ze sztuki regionalnej.
  • Posłuchajcie i zobaczcie, jak wyglądało życie góralskich pasterzy. Zapraszamy na przeciekawe warsztaty z Babą z gór, panią Zuzą Długosz, prowadzone w najprawdziwszej łemkowskiej chacie w Wierchomli.
  • Poczujcie zew sportowej rywalizacji podczas mini olimpiady.
  • Wieczorem poszalejcie na mini dyskotece.
  • Do późnego wieczora* pobawcie się wspólnie z wakacyjnymi przyjaciółmi w klubie „Wierchołka”.
  • A rano wstańcie o świcie gotowi na nową przygodę!

*Klubik czynny codziennie do godziny 20.00

Zapraszamy: www.wierchomla.com.pl