Laboratorium Zmysłów – międzypokoleniowa przestrzeń. Spotkanie z gliną

Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA mapa

niedziela 04.12.2016

5 zł

Laboratorium zmysłów w grudniu

Przed nami kolejne warsztaty dla rodzin z cyklu Laboratorium Zmysłów!

4 grudnia 2016 r., godz. 11:30-12:30
Spotkanie z gliną

Kim są dziwne postacie z przedstawień Kantora – człowiek z deską na plecach, człowiek z dwoma głowami, kurka wodna w wannie, człowiek zawieszony? Uczestnicy wykorzystując materiał jakim jest glina, będą mieli możliwość doznawania różnorodnych doświadczeń związanych z samym tematem, plastycznością materiału oraz możliwością nadawania mu różnorodnych kształtów i form. Możliwości jakie daje glina – zagniatanie, gniecenie, wygniatanie, szczypanie, przerywanie i łączenie, a także przetwarzania otaczającej rzeczywistości – są odpowiedzią na naturalne potrzeby dzieci, łącząc w sposób harmonijny rozwój z zabawą.

Prowadzenie:

Izabela Iwasyk – założycielka pracowni artystycznej „Mali twórcy”, prowadzenie warsztatów ceramicznych z dziećmi jest jej sposobem na życie.

* Bilet na warsztaty obowiązuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zasadą jest udział w warsztatach co najmniej dwóch uczestników (dziecka i osoby dorosłej), ale można również uczestniczyć w trójkach, czwórkach itd. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc, decyduje kupno biletu.

Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA
ul. Nadwiślańska 2-4, Kraków

Spotkanie z gliną – 4 grudnia

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie