La La La i yo – piosenka z drugiego albumu zespołu Siostry Wajs & Stonoga Uśmiechnięte Dźwięki

środa 31.07.2019 do środa 14.08.2019

La La La i yo - piosenka z drugiego albumu zespołu Siostry Wajs & Stonoga Uśmiechnięte Dźwięki

„Uśmiechnięte Dźwięki” to zupełnie nowa odsłona interaktywnego koncertu familijnego Sióstr Wajs & Stonoga. Tym razem siostry zaskoczą swoich najmłodszych odbiorców bogactwem uśmiechniętych dźwięków z różnych stylów muzycznych.

Wspólnie z siostrami nauczymy się ekologii na rockowo, uniesiemy ręce w rytmach reggae, poznamy świat słodkich owoców przy dźwiękach owocowej samby, przekonamy się, że w szkole nie ma nudy, zaczarujemy koszmary i wzniesiemy sportowy okrzyk. W świat kolorowej stonogi wciągną nie tylko charyzmatyczne Siostry Wajs, ale i tancerze, którzy w porywających choreografiach podkreślą blask najnowszych przebojów.
„Uśmiechnięte dźwięki” to ponad 60 min. wspaniałej, muzycznej rozrywki dla całych rodzin, które nie tylko będą miały okazję, aby wspólnie spędzić czas, ale i dostaną zielone światło na największe wspólne szaleństwa.
Niech te piosenki dają dobrą Wam energię, niech Was poniosą, otworzą każde serce. Bo to muzyka, która łączy, a nie dzieli! Odpalcie z nami te pozytywne dźwięki!

Tymczasem Siostry Wajs & Stonoga prezentują kolejny utwór pod tytułem „La La La i yo”!  Piosenka znajduje się na wspomnianym drugim albumie zespołu Siostry Wajs & Stonoga „Uśmiechnięte Dźwięki”

Nowy singiel opowiada o pozytywnym podejściu do życia. Nieważne co nas spotyka, czy klej się wylał w plecaku, czy spóźniliśmy na angielski, wystarczy pozytywne nastawienie, uśmiech na twarzy i dobra energia a wszystko się ułoży. Teledysk zachęca również do wspólnego tańczenia zarówno małych jak i dużych, świetna zabawa dla całej rodziny.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:muzyka

Zobacz także