Kurs pierwszej pomocy dla rodziców i opiekunów

poniedziałek 01.02.2010 do sobota 27.02.2010

Kurs pierwszej pomocy dla rodziców i opiekunów

Dziecięca energia obok okazji do nowych doświadczeń może stwarzać też ryzyko nieszczęśliwych wypadków. Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach, które pozwolą zapoznać się z potencjalnymi zagrożeniami, na jakie może być narażone Wasze dziecko i nauczyć się udzielać pierwszej pomocy.

Spotkanie będzie prowadzone przez dyplomowanego ratownika medycznego, instruktora pierwszej pomocy z międzynarodowymi uprawnieniami dydaktycznymi Emergency First Response i z wieloletnim doświadczeniem w ratownictwie.

W programie ujęliśmy najczęstsze i najtrudniejsze sytuacje wpływające negatywnie na bezpieczeństwo dzieci – będzie czas na omówienie ważnych dla życia dziecka zagadnień, na rozmowę, dyskusję, ćwiczenia na fantomach. Szkolenie będzie oparte o założenia programowe CARE FOR CHILDREN opracowane przez zespół brytyjskich ekspertów.

Przed spotkaniem uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, które pomogą w samodzielnych przygotowaniach do szkolenia.

Szkolenia prowadzone są w małych (8-osobowych) grupach i mają charakter warsztatowy/praktyczny.

Kursy odbywają się w dwóch różnych systemach certyfikacyjnych: programy szkoleniowe certyfikowane przez biuro Adrenaltika w Polsce lub przez biuro Emergency First Response w Bristolu.

Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów oraz osoby pracujące z dziećmi!
Szczegółowe informacje dotyczące programu na www.bambamstudio.pl
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy. Rezerwacja miejsca staje się wiążąca po dokonaniu wpłaty (w ciągu trzech dni od daty rezerwacji).

Zapisy: info@bambamstudio.pl, tel. 0-603-11-70-40

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie