Kulturalny SuperTata – muzyczna podróż od Hiszpanii po Madagaskar

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu
📅 niedziela 15.10.2017
Kulturalny SuperTata - muzyczna podróż od Hiszpanii po Madagaskar

Trzecie spotkanie w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu to zarówno kolejna okazja do zwiedzenia z przewodnikiem nowej wystawy, ale także do poznania niezwykłej sztuki muzycznej związanej z operą, operetką i musicalem.

Artyści teatru Muzycznego w Poznaniu, Anita Urban i Seweryn Wieczorek przybliżą nam najsłynniejsze i najbardziej lubiane utwory wspomnianych gatunków muzycznych. Zabiorą nas w podróż od hiszpańskiej Sewilli, gdzie spotkamy Carmen, przez rosyjską Anatewkę, w której poszukamy skrzypka na dachu i dowiemy się, co by było, gdyby był bogaty, przez wiele romantycznych zakątków Europy, aż po dziki Madagaskar.
Jak zwykle przy okazji muzycznych spotkań w muzeum dla Tatusiów dwie supermoce do zdobycia!

Początek zwiedzania o 14:00
A ok 15:00 po zakończeniu zwiedzania KONCERT

Dla Tatusiów i dzieci wstęp BEZPŁATNY.
Zapraszamy jednak całe rodziny, ale ze względu na założenia programowe projektu, będziemy wdzięczni za opłacenie biletu wstępu przez osoby towarzyszące (Mamy, Dziadków, itd.) – cena 8 zł

„TATA MELOMAN” i „TATA W MUZEUM” to kolejna supermoc do zdobycia w ramach projektu Kulturalny SuperTata – #CWP2017
Uwaga!!! w ramach tematu „Tata meloman” odbędzie się kilka RÓŻNYCH koncertów, każdy równie doskonały, natomiast w ramach „Taty w muzeum” w Muzeum Archeologicznym za każdym przewodnik oprowadzi nas po innej wystawie! Dlatego warto być na wszystkich wydarzeniach, mimo iż temat przewodni brzmi tak samo.

Podsumujmy:
Kiedy? 15. października o godz. 14:00 zwiedzania, ok.15:00 koncert
Gdzie? Muzeum Archeologiczne, ul. Wodna 27
Dla kogo? dla Tatusiów z dziećmi w różnym wieku
Za ile? BEZPŁATNIE

UWAGA – ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!!! Zapisy: swietlica.cafe@wp.pl (lub 667 412 212)

Jest to jedno z wielu spotkań z cyklu Kulturalny SuperTata – #CWP2017. Na każdym uczestnik otrzyma odznakę ze zdobytą „Supermocą”. Tatusiowie, którzy w całym sezonie uzbierają 10 odznak, na koniec otrzymają dyplom „Kulturalnego SuperTaty” i koszulkę z logotypem projektu. Szczegóły całego projektu w w/w grupie. WSZYSTKIE WYDARZENIA SĄ BEZPŁATNE!!!

Projekt finansowany w ramach konkursu Centrum Warte Poznania
Patronat medialny: Miasto Dzieci