Królowa Śniegu w Teatrze Współczesnym – pożegnanie z tytułem

Teatr Współczesny mapa

niedziela 17.03.2019

Królowa Śniegu w Teatrze Współczesnym – pożegnanie z tytułem

Gdzie jest Kaj? Zaginął chłopiec – dobry, miły kolega z sąsiedztwa. Ktoś widział go beztrosko bawiącego się na śniegu, ktoś inny w saniach nieznajomej o lodowato zimnym, nieprzystępnym spojrzeniu. Może to ona uprowadziła go w nieznanym kierunku?

Gerda, nie mogąc pogodzić się ze stratą najbliższego przyjaciela, postanawia odnaleźć Kaja za wszelką cenę. Jeszcze nie wie, że poszukiwanie to przemieni się w długą, wyczerpującą wędrówkę podczas której pozna co to radość i cierpienie, nadzieja i tęsknota. W przygodach tych wesprą ją nowopoznani, życzliwi przyjaciele: Wydra, Wrona i Renifer. Dzięki ich pomocy odnajdzie zaginionego chłopca, czy zdoła jednak stopić lód jego zmrożonego złym czarem serca?

Nowa, pobudzająca wyobraźnię adaptacja klasycznej opowieści Andersena wprowadza dzieci w baśniowy świat księżniczek i rozbójników, zwierząt przemawiających ludzkim głosem. To wzruszająca ale i zabawna historia o nieustającej walce dobra ze złem, o sile przyjaźni, wierności i poświęcenia.

To przedstawienie o barwnej formie i szlachetnej wymowie przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszym widzu.

ndz. 10.03 godz. 13:00, 15:00 „Królowa Śniegu” – przedostatni raz w tym sezonie,
ndz 17.03 godz. 13:00, 15:00 „Królowa Śniegu” – pożegnanie z tytułem, spektakl grany ostatni raz w tym sezonie (nie przechodzi do repertuaru na kolejny rok)

Kup bilety online

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Królowa Śniegu w Teatrze Współczesnym – pożegnanie z tytułem

Teatr Współczesny

Teatr Współczesny w Krakowie to teatr prywatny, którego założycielem jest Bartosz Jarzymowski, aktor, reżyser, dyrektor Teatru. Korzystając ze zdobyczy najnowszej techniki, jak i z bogatej tradycji teatru europejskiego, tworzymy kameralne przedstawienia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. …

Więcej

Adres:

Starowiślna 21, Kraków

Kontakt:

602 359 078
organizacja@teatrkrakow.pl
http://teatrkrakow.pl

ZOBACZ TAKŻE:patronat

Zobacz także