Zapraszamy do Klockowni!
UD

Kreatywne warsztaty rodzinne – W krainie motyli

CK Łomianki
🗺 mapa
📅 sobota 18.05.2024
Kreatywne warsztaty rodzinne – W krainie motyli
Serdecznie zapraszamy dzieci oraz dorosłych na bezpłatne, kreatywne warsztaty plastyczne w Centrum Kultury w Łomiankach, gdzie razem stworzymy przepiękne, kolorowe, witrażowe motyle z papieru!

Podczas tych wyjątkowych warsztatów, każde dziecko nie tylko nauczy się, jak tworzyć własne, barwne motyle, ale również przejdzie magiczną metamorfozę dzięki artystycznemu malowaniu twarzy. Chcecie zamienić się w motyle? U nas to możliwe!

Już 18 maja 2024 r. zapraszamy na zwiedzanie wystawy Nocy Muzeów – „W krainie motyli”, na której będzie można zobaczyć ponad 20 tysięcy tych niezwykłych owadów, a dodatkowo wziąć udział w rodzinnych warsztatach plastycznych.

Czy wiedzieliście, że motyle są symbolem przemiany i piękna, a ich delikatne skrzydła kryją wzory, które hipnotyzują i inspirują artystów na całym świecie? Podczas naszych warsztatów, pod okiem doświadczonego instruktora, każdy uczestnik stworzy własne, unikalne motyle, które zabłysną wszystkimi kolorami tęczy. To doskonała okazja, by w rodzinnej atmosferze odkrywać tajniki sztuki i cieszyć się wspólnym tworzeniem.

Zapewniamy wszystkie materiały, mnóstwo inspiracji i profesjonalne wsparcie naszej wyjątkowo pomysłowej instruktorki.

Nie przegapcie tej magicznej przygody! Zarezerwujcie miejsca jak najszybciej, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Dołączcie do nas, by wspólnie świętować piękno i różnorodność natury, które odkryjemy na nowo, kreując papierowe cuda. Czekamy na Was w Centrum Kultury w Łomiankach!

Godziny warsztatów grupa 1: 18.30 – 19.30, liczba miejsc: 20

Godziny warsztatów grupa 2: 20.00 – 21.00, liczba miejsc: 20

Uczestnicy: rodziny z dziećmi powyżej 5 roku życia

Zapisy: osobiście w Recepcji Centrum Kultury lub mailowo: ck@kultura.lomianki.pl

Zapisy rozpoczynamy 9 maja 2024 r. od godziny 16.00

620 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent